Wpis z mikrobloga

Drogie mirki i mirabelki, z #bydgoszcz #torun @slepauliczka wstawiła u siebie post ze zdjęciem listy obecności z wczorajszego spotkania więc nie będę jej już tutaj powielać, ale wrzucam osobny wpis aby podziękować wam wszystkim za przybycie na #wykoppiwo
Bardzo miło było mi widzieć was w takim składzie, cieszę się, że miałam okazję was wszystkich poznać.
Serdecznie dziękuję za obecność przedstawicieli z #gdansk

@ciekawskie_jajo
@Zizoug
@Daymare
@mirkw88d
@s-mirk-0
@najlepszego
@Liese
@slepauliczka
@Marianpol
@krzesimir
@nuj-ip
@Exende

W ramach obietnicy reaktywacji spotkań #bydgoszczwykoppiwo #bydgoskiepiwo nasunął mi się taki pomysł, czy ktoś miałby ochotę wybrać się w przyszłym miesiącu wspólnie na jarmark świąteczny organizowany w Bydgoszczy?
W planach grzane wino i spacerek a później jakieś piwo.
Dajcie znać co sądzicie, czy byliby chętni na takie wyjście.
(Proponuję tutaj termin przed świętami bo później już kończy się jarmark).

Przysięgam tym razem trzymać ten tag przy życiu a poza tym srać w lesie, jeść szyszki i nigdy nie zaruchać!
  • 24
@Tanzanit009 dzięki za ogarnięcie tego spotkania, było zacnie. Na tyle że teraz to koniecznie trzeba przywrócić cykliczność.
Co do propozycji jarmarcznej to proponuję fuzję z tym co mówiłem wczoraj, tj. Sobota 10.12.2022, powiedzmy ok. 16-17 wybrać się pokręcić po jarmarku, a potem do knajpki posiedzieć przy klasycznym wykopiwie. Tym sposobem Ci co nie są fanami światełek, dekoracji, cepelii i świątecznej atmosfery mogą dołączyć później.
Zostawiam pod rozwagę.