Wpis z mikrobloga

@BennyKill @franaa Ten człowiek to przykład tak zwanego głupiego oszczędzania.

Kupuje rzeczy których nie warto kupować po taniości i się dziwi że się psują.

Nie ma lodówki i potem wywala siano na szukanie sklepów i kupowanie co chwila żarcia.

Do tej pory w życiu go nie widzialem żeby przed wyjazdem wpadł np. na to żeby na kupić sobie jakiś puszek i innych cudów do żarcia żeby zwyczajnie było mu taniej i łatwiej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Darth_Gohan: Gość pojechał do Włoch i ani raz nie zjadł w żadnej restauracji dobrego makaronu, pizzy, lasagne czy ryby, nie kupił pieczywa w normalnej piekarni, ani nie napił się dobrego wina które we Włoszech bywa tańsze niż mineralna. Za to kupował w Lidlu hiszpańskie oliwki, sałatki z tuńczyka w puszce, gotowe sosy do makaronu z Niemiec i cydr z polski xD
@ms86 No w sumie do tego zdolny jest ten chłopak :p

@franaa A jak miał kupić jak się boi że mu karta nie przejdzie? W restauracji to on co najwyżej na kebaba może pójść z Mankiem albo do Jurasa na burgera z Saperem.
Facet niby pół Włoch zjeździł ale mało co widział. Jakby jeszcze wtedy na diecie był to bym zrozumiał.

@Karierat4 No dopiero co pokazał jaki z niego Żydek. Zamiast się
@franaa Ty mi nie musisz mówić :) Żarcie u makaroniarzy jest takie że nawet te średnie budy są zajebiste :)

No ale to trzeba chociaż dwa zdania po angielsku umieć albo nie bać się drugiego człowieka. Ewentualnie mieć tyle pewności że wchodzisz pokazujesz na obrazku w karcie albo na smartfonie.

Tylko to trzeba mieć odrobinę jakiejś chęci.

Fakt podziwiam za rzucenie roboty na stałe i ogarnięcie sobie takich wyjazdów, ale to z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Darth_Gohan: Nie wiem, ja kompletnie nie rozumiem bo on przecież zjeść lubi. A był kulinarnej stolicy świata i #!$%@?ł tuńczyka z puszki xD Ba, czasem przecież smażyli jakieś złowione ryby i jedli, mógłby iść na targ i kupić sobie świeża rybkę. Nawet się odzywać nie musisz, palcem pokazujesz którą i elo xD Mniej więcej po tej ostatniej wyprawie do Italii przestałem oglądać bo #!$%@? wiało. Czasem coś włączę i widzę, że
@kohut100: lodówka to tylko przykład. no jeżeli ma wybór mieć 2 stówki na koncie lub ich nie mieć to chyba dla każdego odpowiedź jest prosta. a jezeli nie wiedzial tzn, ze kupując cokolwiek nie patrzy na ceny. takze jak tak mu sie hajs przelewa to po co narzeka na filmie, ze wydał na prom 6 stów ¯\_(ツ)_/¯ no gdzie w tym logika? jeszcze mowi, ze moze czekac dzien, zeby zaplacic mniej.
@BennyKill: mnie zastanawia ile go kosztowalo przejechanie tego kawalka dalej i zarcie na jeden dzien ktory przesiedzial aby zaplacic 600 a nie 1000 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do tej pory w życiu go nie widzialem żeby przed wyjazdem wpadł np. na to żeby na kupić sobie jakiś puszek i innych cudów do żarcia żeby zwyczajnie było mu taniej i łatwiej.


@Darth_Gohan: szczegolnie ze moze na przyklad