Wpis z mikrobloga

Cześć, jestem na kupnie swojego pierwszego trenażera, a konkretnie Elite Direto XR. Jest to używka z 2020 roku, więc nie ma już gwarancji. Ponoć nie był dużo eksploatowany, większą część czasu przeleżał w pudle.

Mam pytanko, jak z awaryjnością takiego sprzętu? Czy nie zepsuję się zaraz, w końcu jest po gwarancji a co z naprawa takich rzeczy? Są jacyś specjaliści na rynku od tego? Używa ktoś tego modelu i może się wypowiedzieć na ten temat?

2000zl to dobra cena za taki sprzęt?

#rower #trenazer #szosa
  • 7
@dundy123 właśnie coś się mi obiło o uszy, że ten Elite XR wadliwy, ale nie byłem pewien czy to o tej konkretny chodzi. Jestem nowy w temacie.

Oo dzięki. Na pewno na plus gwarancja, nowy sprzęt, ale nie ma kasety dołączonej do zestawu, więc zrobi się cena 550 EURO. A zakładałem budżet do 2100 plnow.

I jeszcze symulowanie nachylenia. Producent Wahoo podaje 16%, a Elite 24%. Czy to będzie odczuwalna różnica?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@riposter1234567: miałem Elite Direto, teraz mam Wahoo. Na Wahoo lepiej mi się jeździ, na symulowany % nachylelenia nie patrz, nie ma to żadnego znaczenia w normalnej jeździe. Wahoo ma super podejście do klienta - właśnie dostałem nowy trenażer po gwarancji bo uszkodził się kabel zasilający.
Warto dopłacić.