Dzień dobry, wracam z rozpiskami, mam nadzieję bez przerw, mało miałem ostatnio czasu na przyjemności.
Zaczynamy dziś mundial, wszystkie mecze będą pokazywane na żywo w TVP, tvpsport.pl, a także na kanale TVP 4K, uruchomionym na telewizji naziemnej. Kanał TVP 4K dystrybuowany będzie również przez kilkudziesięciu operatorów kablowych i satelitarnych w tym CANAL+, Grupę Vectra, Orange, Toya, Inea, T-Mobile, Avios, Promax, JMDI, Telpol, Telewizja Kablowa Chopin oraz wielu innych.
W meczu otwarcia zmierzą się gospodarz turnieju i jednocześnie debiutant – Katar z Ekwadorem.
A jeśli ktoś bojkotuje Mistrzostwa Świata (jest ku temu wiele powodów) lub nie lubi piłki nożnej to jest dziś kilka innych ciekawych propozycji, np. ostatni wyścig F1 w tym sezonie – Grand Prix w Abu Zabi, finał ATP finals w Turynie czy kilka innych wydarzeń. Poniżej szczegóły:
ATP Finals w Turynie - finały 16:00 – N. Metkic / M. Pavic – R. Ram / J. Salisbury (Polsat Sport Extra) 19:00 – C. Ruud (Norwegia, 4) – N. Djokovic (Serbia, 8) (Polsat Sport Extra)
Narciarstwo alpejskie Puchar Świata w Levi, slalom kobiet, na liście startowej jest Magdalena Łuczak 10:00 – I przejazd (Eurosport 1) 13:00 – II przejazd (Eurosport 1)
Łyżwiarstwo figurowe w Sapporo 13:20 – Polsat Sport News
Łyżwiarstwo szybkie 13:30 - Puchar Świata w Heerenveen (Polsat Sport Extra) 16:00 – Puchar Świata w Heerenveen (Polsat Sport News)
Snooker 14:15 – UK Championship (Eurosport 1) 19:45 - UK Championship (Eurosport 1)
Kolarstwo przełajowe – puchar świata 13:30 – wyścig kobiet (Eurosport 2) 15:00 – wyścig mężczyzn (Eurosport 2)
#mmmecz – Tag do obserwowania/czarno listo
Dzień dobry, wracam z rozpiskami, mam nadzieję bez przerw, mało miałem ostatnio czasu na przyjemności.
Zaczynamy dziś mundial, wszystkie mecze będą pokazywane na żywo w TVP, tvpsport.pl, a także na kanale TVP 4K, uruchomionym na telewizji naziemnej. Kanał TVP 4K dystrybuowany będzie również przez kilkudziesięciu operatorów kablowych i satelitarnych w tym CANAL+, Grupę Vectra, Orange, Toya, Inea, T-Mobile, Avios, Promax, JMDI, Telpol, Telewizja Kablowa Chopin oraz wielu innych.
W meczu otwarcia zmierzą się gospodarz turnieju i jednocześnie debiutant – Katar z Ekwadorem.
A jeśli ktoś bojkotuje Mistrzostwa Świata (jest ku temu wiele powodów) lub nie lubi piłki nożnej to jest dziś kilka innych ciekawych propozycji, np. ostatni wyścig F1 w tym sezonie – Grand Prix w Abu Zabi, finał ATP finals w Turynie czy kilka innych wydarzeń.
Poniżej szczegóły:
Piłka nożna #pilkanozna #mundial #mecz
MŚ w Katarze – I kolejka
17:00 – Katar – Ekwador (TVP 1, TVP Sport, tvpsport.pl, TVP 4K)
Mecze towarzyskie
13:00 – rosja – Uzbekistan (no hit, nie ma co XD)
13:30 – Słowacja – Chile
14:00 – Gabon – Niger
14:00 – Gambia – Tanzania
14:00 – Gwinea Bissau – Tanzania
14:00 – Macedonia Północna – Azerbejdżan
14:00 – Norwegia – Finlandia
15:00 – Luksemburg – Bułgaria
15:00 – Oman – Białoruś
15:00 – R.P.A. – Angola
15:00 – Słowenia – Czarnogóra
17:30 – Izrael – Cypr
18:00 – Wenezuela – Syria
19:30 – Mołdawia – Rumunia
20:00 – Malta – Irlandia
20:15 – Węgry – Grecja
20:45 – Austria – Włochy (Polsat Sport News)
21:00 – Saint Lucia – San Marino (można powiedzieć święte derby)
Ukraina – Premier League
11:00 – Minaj – Metalist Charków
13:00 – Kryvbas – Metalist 1925
F1 #f1
GP Abu Dhabi
14:00 – wyścig (Eleven Sports 1)
F2
GP Abu Dhabi
10:00 – wyścig (Polsat Sport Extra)
Tenis #tenis
ATP Finals w Turynie - finały
16:00 – N. Metkic / M. Pavic – R. Ram / J. Salisbury (Polsat Sport Extra)
19:00 – C. Ruud (Norwegia, 4) – N. Djokovic (Serbia, 8) (Polsat Sport Extra)
Hokej na lodzie #hokej
Polska Hokej Liga
17:00 - GKS Katowice - GKS Tychy
17:00 - Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń
18:00 - Podhale – Cracovia
USA –NHL
00:00 - Columbus Blue Jackets - Florida Panthers (Viaplay)
01:00 - Chicago Blackhawks - Pittsburgh Penguins (Viaplay)
Koszykówka #koszykowka
Energa Basket Liga
17:30 – Trefl Sopot – Stal Ostrów Wlkp. (Polsat Sport News)
USA – NBA
21:30 – Phoenix Suns – New York Knicks (Canal+ Sport)
00:00 - Sacramento Kings - Detroit Pistons
00:00 - Washington Wizards - Charlotte Hornets
01:00 - Brooklyn Nets - Memphis Grizzlies
01:00 - Cleveland Cavaliers - Miami Heat
01:00 - Houston Rockets - Golden State Warriors
01:30 - Dallas Mavericks - Denver Nuggets
03:30 - Los Angeles Lakers - San Antonio Spurs (Canal+ Sport)
Piłka ręczna #pilkareczna
Bundesliga
14:00 – MT Melsungen – Flensburg-H. (Viaplay)
PGNiG Superliga
17:00 - Unia Tarnow - Ostrów Wielkopolski
19:00 - Piotrkowianin - Wybrzeże Gdańsk
ME kobiet
17:45 – mecz o 3. miejsce – Czarnogóra – Francja (Eurosport 2, Metro)
20:30 – finał – Dania – Norwegia (Eurosport 2, Metro)
Rugby #rugby
Mecz towarzyski
14:00 – Francja – Japonia (Viaplay)
Siatkówka #siatkowka
PlusLiga
14:45 - AZS Olsztyn - Projekt Warszawa (Polsat Sport)
17:30 - Czarni Radom - Cuprum Lubin (Polsat Sport)
20:30 - Jastrzębski Węgiel – Barkom Lwów (Polsat Sport)
Włochy – SuperLega
16:30 – Perugia – Trentino (Polsat Sport Premium 1)
Narciarstwo alpejskie
Puchar Świata w Levi, slalom kobiet, na liście startowej jest Magdalena Łuczak
10:00 – I przejazd (Eurosport 1)
13:00 – II przejazd (Eurosport 1)
Łyżwiarstwo figurowe w Sapporo
13:20 – Polsat Sport News
Łyżwiarstwo szybkie
13:30 - Puchar Świata w Heerenveen (Polsat Sport Extra)
16:00 – Puchar Świata w Heerenveen (Polsat Sport News)
Snooker
14:15 – UK Championship (Eurosport 1)
19:45 - UK Championship (Eurosport 1)
Kolarstwo przełajowe – puchar świata
13:30 – wyścig kobiet (Eurosport 2)
15:00 – wyścig mężczyzn (Eurosport 2)
Jaki będzie wynik meczu Katar - Ekwador?