Wpis z mikrobloga

@Lukardio: No elo.

Czy widziałaś na tym tagu jakieś liczne rozmowy o Wołyniu? Bo ja nie. Tak samo nikt się raczej nie czepia o posiadanie iPhona tylko o kontrast gdzie jedna dyskryminiowana płeć siedzi w gruzach po swoim mieście a druga nagrywa filmy iphonem na tik toka - jeżeli już. Tutaj też nikt nie porusza sprawy tego czy zastrzelenie poddających się rosjan to zbrodnia wojenna.

Gdybyś w ogóle czytał ten tag
ewentualnie do szczucia na Ukraińców, że mają zakaz wyjazdu z kraju ¯_(ツ)_/¯


@maximilianan: O, witam zwolennika niewolnictwa w XXI wieku gdzie ludzi przywiązuje się do miejsca objętego konfliktem ze względu na płeć, a drugiej połowie społeczeństwa pozwala się wyjechać bez żadnych konsekwencji.
No straszne, że ktoś w XXI wieku domaga się równouprawnienia w kraju który aspiruje do bycia w strefie wpływów zachodu XD

Co ciekawe przymusowy pobór w kacapstanie nie budzi
@CyfrowyD: no fajnie, za to jak przejrzałem tag do kilku dni wstecz to widać następujące trendy: kobiety złe, kobiety mają łatwiej, kobiety głosują na lewicę, jakieś losowe typiary z tindera.

Serio? Tak rozumiecie pomoc mężczyznom? Dodatkowo mnóstwo typów z tagu przegryw, którzy gotowi zwyzywać kogokolwiek, kto z przegrywu chce wyjść.
kobiety złe, kobiety mają łatwiej, kobiety głosują na lewicę, jakieś losowe typiary z tindera.


@maximilianan: Spoko, ale zarzut był taki, że nie mówimy na tym tagu o złej sytuacji mężczyzn w rosji - a mówimy.

Jest jeszcze taki problem, że z rosją nigdy nie będziemy w jednym kręgu kulturowym ani jakoś blisko związani. Tam kradną szopy z ZOO i wysyłali nigeryjskiego studenta z więzienia na front - oni są dekady za
@wakacje_to_wolnosc: że pojawiło się od początku wojny sporo wpisów
w którym zrównano Zieleńskiego do Putina za to że nie mogą wyjechać zagranice i przymykali oko że się siłą werbuje mężczyzn do woja w Rosji

i od paru dni te wpisy jakoś znikły
@Lukardio: takie rozumienie oznacza że oczekujesz że Polacy będą się przejmować losem Rosjan jak i Ukraińców w równym stopniu. Nazywasz to jeszcze "przymykaniem oka", co jest zabawne, bo podświadomie ujawniło twoje poglądy. Wyobraź sobie, że przeciwników rosyjskiej agresji los rosyjskich mężczyzn nie obchodzi tak samo jak los ukraińskich czy polskich mężczyzn.
@Lukardio:

przymykali oko że się siłą werbuje mężczyzn do woja w Rosji


Na co niby przymykać oko? To że mężczyzn werbuje się do woja w czasie wojny to norma od początku istnienia naszego gatunku. I nikt nie ma z tym problemu że tak jest.
#pieklomezczyzn powstało po to aby wyśmiewać absurdy feministek które twierdzą że to kobiety mają gorzej i są prześladowane przez zły patriarchat. I sobie można porównać gówno-problemiki babskie
@Lukardio: kochany trollu, wykop dla większości nie jest sensem życia czy pracą, by siedzieć tu cały czas i produkować masę wpisów. Jest życie poza tym portalem, jak bardzo by to niektórym wydawało się niemożliwe.
Wystarczy raz na jakiś czas opisać problem, nie trzeba codziennie się powtarzać.
Poza tym, wspominanie o Ukraińcach czy Rosjanach w takim kontekście to obecnie gwarantowany kwik o byciu onucą ze strony domorosłych łowców onuc z tagu neuropa.