Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@BornToDie69: właśnie mi zależy na takiej opasce za 100zł. I nie chcę smartwatcha, ani typowego zegarka. Dużo robię w garażu przy samochodzie. Często siedzę w kanale, a ręce w smarze. Dostęp do niektórych podzespołów jest przekichany bo robi coś się na lusterku, lub tylko na wyczucie gdzie znajdują się śruby bo nic nie widać. Gdy ktoś dzwoni lub pisze do mnie to nie muszę wychodzić z kanału, patrzeć na telefon kto
@foxbond: Siema :) Po komentarzu widzę, że w temacie siedzisz, masz czas mi coś poradzić na temat Mi Band 6 NFC?

Na Zepp Life nie dało się podłączyć żadnej karty płatniczej (komunikat "nie udało się wczytać danych"). Jednakże działa mi tam naraz opaska i waga - Mi Smart Scale 2. Zainstalowałem więc Mi Fitness - kartę dodałem bez problemu, ale za #!$%@? nie daje rady tu dodać wagi. Jak ręcznie próbuję
@Intelektualista zainstalowałem mi fitness, tam dodałem kartę po czym wróciłem do zepp life :D

Formularz w zepp life jest popsuty, ale właśnie z poziomu mi fitness da się dodać kartę do xiaomi pay i pozniej przez zepp life ją przywrócić.
@foxbond: #!$%@? :) Dzięki za radę.

A wiesz... Po jej wyjęciu ekran nie reagował (był czarny). Podłączyłem ładowanie. Dopiero po kilkudziesięciu minutach zobaczyłem ekran ładowania, co pokazuje jak mocno była rozładowana. Po północy odłączyłem opaskę od ładowania by w wolnej chwili ją sparować (było 89%). Następnego dnia przed godziną 16.00 opaska zgłasza już że należy ją podłączyć do ładowania bo ma 15%. Przy czym te 15 godzin ona tylko leżała nienoszona
@Intelektualista też długo musiałem czekać zanim zaświecił się ekran z 1%. O ile akumulatory tego typu powinny być składowane przy jakichś 30% naładowania tak wątpię żeby taka jednorazowa akcja coś popsuła. Deep discharge szkodzi, ale przed tym z kolei powinien chronić specjalny układ, w chińskich zabawkach za dwa dolary jest to i tu na pewno się znalazł xD

Co do tego ile opaska trzyma się nie wypowiem, bo dopiero pierwszy tydzień ją
@foxbond: Dzięki za info. Trochę mnie uspokoiłeś ;) W ogóle to się ładuje jakby skokowo. Nie co 1 procent, tylko co kilka - też tak masz?

Wczoraj ustawiłem Zaawansowane monitorowanie snu, przez wieczór i noc spadło 25% - trochę wkurzające :)