Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się co jest powodem tego, że współcześni nastolatkowie są tacy ociężali umysłowo. Czy to kwestia diety pełnej węgli i tłuszczy trans? Czy może oprócz samej diety wpływ na to ma oglądanie jakiś gówien w internecie i nadmierne bicie niemca po kasku?
  • 9
@e-stark: dzisiaj sobie obserwuje grupke lasek a tam jedna dostala takiej glupawki a sobie mysle o #!$%@? chodzi wciagali cos czy brali a potem podstawiala kazdemu pod nos jakis chyba jednorazowy papieros to moze dlatego
@e-stark wszystko po trochu.
Pewnie jeśli masz odrobinę mózgu to masz na czarno patostrimy, famemma, rolnik szuka żony, hotel paradise i nie widzisz tego elementu, a czasem nawet nie widzisz gorących. Dla tych ludzi świat to już tylko takie dyrdymałki
@portas91:
Wykop to jedno, ale często mijam grupy z pobliskiej szkoły i mam wrażenie, że oglądam zombie. Niby wyglądają na zdrowych a powłóczą nogami, chodzą jacyś zamuleni. Pomijam to, że ociężałość o której pisałem wręcz widać na ich twarzach. Ciężko to opisać, to takie jakby zamęczenie połączone z totalnym brakiem zrozumienia tego co się dzieje wokół. Psy mają podobny wzrok jak dzieje się coś czego nie ogarniają

@firyt:
Wydaje mi