Wpis z mikrobloga

Na imprezach czy spotkaniach z nowymi ludźmi zawsze lubię przede wszystkich słuchać i obserwować, wyczuć na co mogę sobie z kim pozwolić i muszę się do tych osób przyzwyczaić. Pogadam ale nie lubię #!$%@? o niczym dla samego #!$%@?. Suka #depresja również robi swoje...
Oczywiście za każdym razem jest mi to wytykane jako moja wada. Żebym jeszcze był chamem jakimś albo skrajnym autystykiem ale nie xD słyszę że jestem fajny i w ogóle ale wycofany i "mało dynamiczny". #!$%@? mać no to skoro jesteś dynamiczniejszy to uwzględnij mnie w dyskusji, daj kopa na rozruszanie. Ja tak zawsze robię gdy trafiam na jeszcze mniej śmiałą osobę ode mnie i za każdym #!$%@? razem widzę wdzięczność wypisaną na ich twarzy.

#feels #przemyslenia
Pobierz L3gion - Na imprezach czy spotkaniach z nowymi ludźmi zawsze lubię przede wszystkich ...
źródło: comment_1668893216B9xAXquWmV6AVNYmZFOTXx.jpg
  • 9
@L3gion: pijesz na tych imprezach ? Jeśli nie, to po prostu nie ogarniasz pijackiego nastroju i humoru, ale oni o tym nie wiedza. Wiem z doświadczenia, jeśli jestem trzeźwy na imprezie to zamykam mordę i sobie rechocze pod nosem, śle nie jestem takim #!$%@? komediantem jak po alko
@L3gion: co to za depresja jak masz siłę na imprezy chodzić? XD


@dizzy126: Co za głupoty #!$%@? ale mnie to nie dziwi patrząc że przyszedłeś z #przegryw.
O zobacz ci ludzie chorowali na depresję a udzielali się publicznie, dawali wywiady, robili koncerty i byli na imprezach. A na koniec się zabili. Więc z twojej strony zajebista empatia xD Tym dziwne że też masz depresję więc powinieneś doskonale wiedzieć jak
Pobierz L3gion - > @L3gion: co to za depresja jak masz siłę na imprezy chodzić? XD

@dizzy126...
źródło: comment_1668925203nQIslmZmC2U6mHuOgapRLU.jpg