Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jedyna pozytywna rzecz w #agepill u mężczyzn (a przynajmniej u mnie) jest zerowe libido. Cudowne uczucie całkowitej swobody, żadnej presji i dekoncentracji. Mam wrażenie, że kiedyś wszystko podświadomie robiłem pod kobiety. Młody, nabuzowany hormonami, non stop poszukujący jakiejś dziewczyny w przerwie od nauki i grania na kompie. Nawet sposób pisania był spermiarski i humor z podtekstami seksualnymi. Jasne, że robiłem swoje ale zawsze gdzieś swoje zachowanie korygowałem gdy w pobliży były kobiety, ubierałem się "lepiej" żeby jakaś mnie zauważyła, coś tam ćwiczyłem żeby podobać się kobietom. Teraz mam totalnie wyrąbane. Mam mniej włosów? Spoko i tak nie muszę się nikomu podobać. Nie mam markowych ciuchów i idę w dresach do sklepu? Spoko, to mi ma być wygodnie. Mogę w końcu zająć się sobą na 100% i nie przeszkadza mi, że całymi dniami siedzę w domu (praca+swoje rzeczy). Z ciekawości wchodzę na sex kamerki, które kiedyś tak lubiłem i oglądam laski 8/10 i zaczyna mnie to nudzić, nic ciekawego. Jeśli miałbym szukać teraz jakiejkowiel kobiety to bym po prostu szukał partnerki do życia, bardziej z rozsądku niż uczuć.

Po co piszę? Kiedyś widziałem post gdzie gość pytał jak wyłączyć poped seksualny bo rujnuje mu to życie -> powinno przejść z wiekiem. Od razu zaznaczę gdyby były pytania - wszystkie badania mam dobre, również te na hormony/teścia.

#niebieskiepaski #testosteron #seks #przegryw #blackpill #tinder #zwiazki #relacje #spermiarz #spermiarzalert #bluepill #tfwnogf #samotnosc #mgtow

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63792f5d079dfc321f977d5b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jedyna pozytywna rzecz w #agepill u...

źródło: comment_1668889602gZlduPwJXlg7Qbe8gQKZ4e.jpg

Pobierz
  • 14
CzarodziejskiGórnik: moim zdaniem kołpujesz. Co innego mieć w porządku libido, a co innego spermić do bab. Wielu mężczyzn nie potrafi rozgraniczyć tego u siebie. Dla mnie utrata libida byłaby przygnębiająca, pozbywająca mnie "męskości". Dobrze jest po prostu uczyć się panować nad spermieniem.
Baby wiedzą, że łatwo kontrolować mężczyzn przez ich popęd, a największe zdziwko mają jak ktoś potrafi olać to ich kupczenie.
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
DrewnianyTynkarz: Ile masz lat i od kiedy zaobserwowałeś spadek libido? Byłeś w stałym związku, miałeś regularny seks? Interesują mnie odpowiedzi, bo jestem w okolicach 35 r.ż., libido spore, seks w stałym związku regularnie i często, lecz ostatnio coraz częściej zastanawiam się czy jak stuknie 40 to ochota będzie lecieć w dół i czy to jest powszechne
---

Zaakceptował: karmelkowa
SzczęśliwaPantera: Jakiś czas temu pisałem post na anonimowe w podobnym tonie. Z tą różnicą że ja jestem 5/10, ewentualnie max 6/10 i to chyba jak wyjdę od fryzjera jedynie xd a podobają mi się jedynie laski od 8 w górę. Wiadomo że dla takiej jestem powietrzem więc obojętnie czy libido mam wysokie czy nie to i tak nie porucham xd no i jak się pogodziłem że przez to będę sam to
@AnonimoweMirkoWyznania: mam podobnie ale uważam ze to wada

Gdybym łatwiej się zauraczał i miał wiekszy popęd to myśle ze już dawno miałbym fajna partnerkę

Przez to ze ciężko jest mi się zauroczyć początki muszę inicjować na sile a większość związków miałem z inicjacji kobiet xd
Przez co były słabe bo brałem co się trafiło xd

Teraz znów mam 2 opcje po roku bycia samemu i tez trochę mi ciężko inicjować bo