Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabelki, chciałbym kupić sobie głośnik / głośniki do salonu z asystentem i zastanawiam się co lepiej wybrać:
- 2 x Sonos One
- 1 x Amazon Echo studio

Jak myślicie co lepiej się sprawdzi i będzie oferować lepsza muzykę/ odbiór?

Echo Studio ma niby dolby Atmos a 2 fizyczne głośniki Sonos to zawsze prawdziwe stereo i sam nie wiem. Nie za bardzo mam jak posłuchać obu jednoczenie więc ciężko mi porównać.

#sonos #glosniki #muzyka #amazon #audio #audiofile
  • 6
@songozachar: Nie wypowiem się odnośnie amazona ale Sonosa możesz brać w ciemno bo maja politykę zwrotów do 100 dni jak kupisz z ich strony oficjalnej, upewnij się tylko ze wciąż tak jest bo dawno nic nie kupowałem
@songozachar: dla mnie dość zauważalna na korzyść move ¯\(ツ)_/¯ ma dwa tryby, wifi i BT. do podłączenia TV kiepski ale jeśli jesteś na początku drogi z sonosem to wg. mnie bardzo spoko opcja. Jakość no i przenośny więc na imprezę na podwórku, wycieczkę samochodem (bo dość spory, nie jak sonos roam) czy do łazienki podczas kąpieli super ¯\(ツ)_/¯
@LuckyLuke_2776 dzięki za informacje! Wygląda bardzo ok. Sonos one był na promocji za 774 zł i kupiłem 2. Sonos move to już 1700 zł a to dalej mono. Raczej do auta nie będę potrzebować głośnika. Zadałem pytanie na wykop bo jestem ciekaw tego Amazon studio - ma niby stereo w jednym głośniku a nawet dźwięk przestrzenny Atmos, ciekaw jestem jak wygląda to na żywo a nie mam gdzie sprawdzić. Nawet nie da