Wpis z mikrobloga

@Jin: @Strahl: @Tetsuya: @Ruski_Kluski: @picasssss1:

Każdy wspomina dzieciństwo inaczej. Moje nie opływało w luksusy ale mam fajnych starych i dzieciństwo było spoko jak na "#!$%@? lata 90te" i dobrze je wspominam.

Jednakże.

Aktualnie standard życia jest nieporównywalnie lepszy i nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby chcieć wrócić do tamtych czasów.

Mam nadzieje że moje dzieciaki tak za 20lat też będą dobrze wspominać święta, co prawda
@picasssss1: Sama prawda. Sentyment do tych czasów mają ludzie, którzy po prostu byli wtedy MŁODZI i głównie to pamiętają. Albo dzieci. Zależy z jakiej perspektywy patrzysz. Z mojej dziecięcej perspektywy te święta to było wspólne ubieranie choinki, duże zakupy w markecie, jupiiii karpik w wannie, mandarynki, prezenty, dużo jedzenia, wigilia... Ale wiem po latach, że dla mojego ojca to były nerwy, bo jakaś znienawidzona w całym zakładzie kierowniczka kazała mu wiecznie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@picasssss1: To, że lata dziewięćdziesiąte to #!$%@? to absolutnie nie wymaga żadnego tłumaczenia bo to fakt.


Ale świat nie jest taki czarno-biały i zwyczajnie święta miały wtedy bardziej klimat. Sam pamiętam raczej te z późnych lat 90, ale zawsze był śnieg, zawsze była cała rodzina

Prezenty były #!$%@?, ale liczy się podjarka. A ta była konkretna bo jako bidoki dostawaliśmy prezenty 3x do roku xD Nawet szklanka coli to był zastrzyk
@Tortcebulowy: ale tu boomerów wypełzło "kurrr teraz to tylko ajfoniki pod choinkę bo inaczej wstyd" taaak, wszyscy moi znajomi dali dzieciakom, a jeden napluł rodzicom w twarz bo chciał inny kolor, a jeden to pod choinką znalazł bmw z salonu (tak było, nie zmyślam)
Jak się dzieciaka wychowuje na materialiste(a dzieciak wzorce czerpie od rodzicow przede wszystkim) to zwalanie tego że teroz paskudne czasy kiedyś to było jakoś lepi to xD