Wpis z mikrobloga

@GdzieJestBanan: wystarczy miły wieczór. Ja preferuję oświadczyny sam na sam, nie przy innych (mój były oświadczał mi się w domu po romantycznej kolacji, którą robiliśmy razem, ale dzień wcześniej zrobił deser po kryjomu jako dodatkowy element zaskoczenia, co było bardzo miłe). Różne są dziewczyny - dla jednych to musi być niesamowity wieczór z wyjściem w jakieś romantyczne miejsce, dla innych to już nie ma takiego znaczenia. Na pewno warto zrobić miłą
@GdzieJestBanan: mój zrobił to "przy okazji" urodzin. Umówiliśmy się na wyjście do ulubionej knajpki. Zostałam w domu uświadomiona, że w urodziny to mogłabym się wysilić ze strojem xD (nie chciało mi się przebierać, bo biegiem z pracy wracałam żeby się wyrobić, ale jak już brzęczał to się przebrałam).

Na miejscu miał już ugadane wszystko z obsługą, były kwiatki, pierścionek w kieszeni.

Dla mnie forma była mniej ważna, ważne że się w
@GdzieJestBanan w sylwestra i data była ustalona wczesniej, że skoro nie mamy żadnych planów, to się zaręczmy. Pierścionek wybrał sam, zarezerwowaliśmy na ten dzień dużo atrakcji rano, jakieś spa, baseny, grill koreanski na wypasie i w domu robienie sushi i szampan. Mega mi się podobało, zwłaszcza że chłop sam jeszcze dzień wcześniej zamówił bukiet kwiatów który musiał o 7 rano odebrać, tego się kompletnie nie spodziewałam.
Grunt to 'fajny dzień razem' najwazniejsze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DeOiko: Tak właśnie myślałem, żeby to był fajny dzień dla nas obojga. Zawsze obawiałem się, że kobiecie trzeba jakoś zaimponować, że one wręcz tego wymagają. Strasznie się tym stresuję ( ͡ ͜ʖ ͡)
@GdzieJestBanan: podczas eleganckiej kolacji w domu z okazji moich urodzin. Byłam zadowolona bo nie lubię szopek w miejscach publicznych a nie było to też tak csłkiem randomowo.

Zawsze obawiałem się, że kobiecie trzeba jakoś zaimponować, że one wręcz tego wymagają. Strasznie się tym stresuję ( ͡ ͜ʖ ͡)


@GdzieJestBanan: nie trzeba ;) sam znasz najlepiej swoją dziewczynę i widzisz czy to typ romantyczki czy praktyczny.
@GdzieJestBanan: ja tak samo nie wyobrażałam sobie zaręczyn przy innych ludziach. Mój niebieski o tym dobrze wiedział i też nie chciał tego robić przy jakichś obcych na szczęście xd

Wydaje mi się, że jeśli związek jest poważny, wiadomo że ten ślub chce się wziąć, kocha się i to jest takie pewne i naturalne to żadnych tutaj wielkich atrakcji nie trzeba :D

My w ten dzień braliśmy udział w runmageddonie (taki bieg