Wpis z mikrobloga

Kupiłem NAS Synology DS220+ w reklamach jak zwyle fiki miki #!$%@? strimujesz sobie filmy ale chyba z #!$%@?.
Jakie to jest wolne ja #!$%@?ę, klikasz i zmieniasz zakładkę na 5 minut, ten coś mieli #!$%@? proste taski.
Dobre do przechowywania plików w celu backapu, dobre narzędzia do tego itd, ale na #!$%@? ktoś tam dockera pakuje w repozytoriach i później reklamuje to w sieci. Może w stacjach za 20k na tym samym systemie będzie to śmigać,.
#!$%@? #!$%@?łem się. #!$%@? tydzień przed zakupem czytałem o tym i #!$%@? piszą o serwerach plexa na tym, no chyba srexa #!$%@?

#synology #komputery #serwery

Ten monitor to też o #!$%@? rozbić, ledwo co działa a zasoby są:
I-____-I - Kupiłem NAS Synology DS220+ w reklamach jak zwyle fiki miki #!$%@? strimuj...

źródło: comment_1668804360zZ8f2LNGJdUE6Uc6iyqY2q.jpg

Pobierz
  • 11
@I-____-I: Hmm. Mam u klienta 220+ i strim działa prawidłowo (tzn jeszcze się nie skarżył :) co prawda działa on na narzędziu Synology ale jest ok.
Dockera nie stawiałem na DS220+ ale. A 918 śmiga (może mam za małe wymagania: serwer minecrafta, jdownloader i coś tam jeszcze)
@clas: chciałbym wiedzieć czemu działa jak gówno, rozumiem jakby mi coś żarło zasoby, ale wszystko wygląda ok i to jest frustrujące


@I-____-I: Bardzo słabo znam dockera ale masz 2 GB ram. Warto dołożyć bo to może przytykać system :/