Wpis z mikrobloga

@Afera_zbozowa: zależy, bo pies potrafi to potraktować jako zabawkę i zeżreć xD, co grozi sraczką, nie wiem kocyk fajny jak sobie mieszka w ciepłym mieszkaniu, a nie na mrozie, pies i tak jak Cię nie ma w domu to śpi gdzie mu się podoba, na kanapie, czy na fotelu, więc jemu wszystko jedno
@Afera_zbozowa: no wygodne zapewne, ale pies zrobi i tak co będzie chciał, mogę się założyć, że i tak będzie wolał fotel lub kanapę, widzę po moim. 25 kg to już nie szczeniaczek, może nie chcieć do legowiska, tylko na swój (bo już nie twój xD) kocyk, mam taki w kształcie koła, ma tam swój kocyk, obok ma koszyk z maskotkami jakimiś i gryzakami, ale czy tam śpi, no drzemie czasami, ale
@Afera_zbozowa: klatkę kenelową z matą w środku. Postaw w ustronnym miejscu, zasłoń ściany. Wrzuć do środka jakieś koce czy coś i elo. Pies będzie miał swoje schronienie. Tylko nie ruszaj go, gdy tam siedzi.

Poczytaj jak wprowadzić taką klatkę.
@Afera_zbozowa: ja mam Bimbay 90 cm x 125 kod: 5902686633037. Nie używam klatki. Mój większym psem jest bo waży teraz 30. Ale warto moim zdaniem większe, niż mniejsze, zawsze można psu coś włożyć do środka, jakieś nakrycie, czy poduchę i będzie to sobie układał wedle upodobania.