Wpis z mikrobloga

@woody1991: Bier Logitech g pro x albo następne Cloudy. Tych AKG co kolega wyżej polecał na pewno nie bierz, miałem je i po pierwsze w porównaniu z Cloudami są niewygodne, po drugie mają nienaturalnie szeroką scenę, przez co określenie kierunku w grach jest utrudnione (są takie trochę zerojedynkowe, albo dźwięk jest przed tobą, albo z lewej/prawej). Jeśli już byś chciał słuchawki studyjne to IMO lepiej sprawdzą się Beyerdynamic DT770 Pro,
  • Odpowiedz
@woody1991: AKG K702, HiFiMan HE-400se powinny dać niezłą poprawę w dźwięku. Nie wiem tylko czy z SC8000 dźwięk nie będzie za "suchy", ale pokusiłbym się tutaj o zabawę w jakiś gotowy preset z programem Equalizer APO: https://www.reddit.com/r/oratory1990/wiki/index/list_of_presets/

@totmes: To jest akurat na plus, tylko kwestia adaptacji ludzkiego ucha do nowego brzmienia. Ja po wymianie opampa na dyskretnego Staccato miałem też poszerzenie sceny, była wręcz na początku dla mnie
  • Odpowiedz
@woody1991: czatuj na jakieś promo na amazonie
ja podobne słuchawki zmieniłem na philips x2hr ~500pln i grają fajnie (karta asus xonar dx)
jest jeszcze paru konkurentów w przedziale do 600pln
  • Odpowiedz