Wpis z mikrobloga

@dnO_Oceanu: Tak, akurat przyjechałem dzień po tym całym zamieszaniu, wiec mi się poszczęściło. Generalnie większość pobytu siedziałem w Walencji w której naprawdę mi się podobało. W Alicante mimo listopada sporo naganiaczy i bezdomnych
@olekturbo

Alicante i okolice schodzi na psy. Byłem kilka miesięcy i przeprowadziłem się na dalej na zachód. Natłok Polaków zrobił swoje, aż uwłaczało mi tam siedzieć np mieszkania za 50k euro masowo wykupywane przez Polaków i sprzedawane innym Polakom za 3-4 razy tyle to norma. To samo z wynajem, czy to krótkoterminowym czy długoterminowym. Wbij na grupę fb Polacy w Alicante czy Polacy w Torrevieja to zobaczysz ten cyrk. Same żebranie o
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dnO_Oceanu: piszesz o prowincji Alicante, a dokładniej Torrevieja czy o mieście Alicante. Co jak co ale w mieście Polaków zbyt wielu niema bo tu nie znajdziesz nieruchomości za 50k. Ba w torrevieja te nieruchomości są za 50k ale potem dochodzą ukryte opłaty i zazwyczaj wychodzi 18-25% więcej.
@magnuss

Co jak co ale w mieście Polaków zbyt wielu niema bo tu nie znajdziesz nieruchomości za 50k.


Ehe. Na idealista po filtrach, że do 60k euro same Alicante (nie prowincja Alicante) wyskakuje ponad 300 ofert. Jak na taką pipidówe to jest to duży wynik. Tylko mi nie pisz, że to ruiny bo nie chce mi się wklejać chociażby z 10 linków, że wcale tak nie jest. Okej, 50% z tego wymaga
d.....u - @magnuss
 Co jak co ale w mieście Polaków zbyt wielu niema bo tu nie znajdz...

źródło: comment_16688052863FqEtCGzoilQqFX4sEgBn4.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dnO_Oceanu: ja ci w Alicante nawet za 25.000€ znajdę niema problemu ale to są północne części Alicante. 300 pozycji to jest pryszcz tam jak się przejdziesz to 300 do sprzedaży znajdziesz na kilku skrzyżowaniach razem. Nikt normalny tam nie chce mieszkać. Nie będę rozwijał też faktu że na idealista wiele pozycji to fejki (temat na inną rozmowę). Dlaczego nieruchomości są tanie? Bo są zadłużone i tego dowiadujesz się praktycznie na końcu,
@magnuss

Florida to zła dzielnica? No nie. Taki pierwszy lepszy przykład, a jest kilka w okolicach 50k euro tam.

Jak mogą być zadłużone jak to agencja (a na idealista większość to ofert agencji) sprzedaje?

Nikt normalny tam nie chce mieszkać.


Skisłem. Alicante to nie Portland, czy nawet Paryż, aby czymś takim się kierować.

Wgl pochodzę z dużego miasta wojewodzkiego i jak czytam na wykopie: nie polecam X dzielnicy bo coś tam, nie
@dnO_Oceanu: #!$%@? jak nienawidzę jak robactwo roznosi swoją prymitywną mentalność po świecie i wszystko #!$%@?. Nawet na obsranym magazynie w de przyjadą polaczki i od razu #!$%@?ą 300% normy i psują innym życie. A jak czytam że w słonecznych krajach robaki robią to samo to mnie krew zalewa.