Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad słuchawkami do kompa, może coś na black friday będzie fajnego. Szukam czegoś w miarę uniwersalnego co będzie grało bardzo dobrze lub świetnie. W pierwszej kolejności żeby dobrze działało w gierkach (lokalizacja dźwięku, głębszy bas), po drugie żeby fajnie brzmiały w muzyce. Najlepiej jakby były z opcją BT (grać mogę po kablu jak najbardziej) bt bym używał do muzyki/pracy. Mikro zbędne a wręcz niepotrzebne, będę korzystał z osobnego.

To co mam teraz na oku to 2 zestawy BT:
- Sony WH-1000 XM4
- Audio-Technica M50xBT2

Oraz jedne po kablu:
- Beyerdynamic DT770 Pro

Z tym że słyszałem że Beyerdynamic są płaskie w brzmieniu, bo studyjne, więc mało frajdy byłoby w grach chyba. Fajnie by było jakby ktoś się podzielił opinią, może ktoś jest w temacie bardziej. Ogólnie to skłaniam się ku Sony z racji bt i tłustego brzmienia co byłoby fajne w grach chyba, ale z drugiej strony anc jest mi niepotrzebny.

#elektronika #audio #muzyka #pcmasterrace #sluchawki
  • 8
Beyerdynamic DT770 Pro


@OvIce: mam DT990 Pro (otwarte), więc mogę się wypowiedzieć. Słuchawki super leżą mi na głowie, najwygodniejsze słuchawki jakie miałem. Nauszniki są z weluru, więc się nie przyklejają do skóry i nie będą odpadać jak się już trochę zużyją. Głowa się nie poci i słyszę co inni do mnie mówią. Co do tego jak grają, to to najlepszy wybór w tym zakresie cenowym - są szeroko używane przy produkcji
Z tym że słyszałem że Beyerdynamic są płaskie w brzmieniu, bo studyjne, więc mało frajdy byłoby w grach chyba.


@OvIce: Nie no, DT770 to granie na planie V, czy nawet U. W studiu są wykorzystywane do monitoringu, bo są przede wszystkim względnie wygodne, dobrze wykonane, wytrzymałe i tanie.
Dt770 są zamknięte i absolutnie nie grają płasko - sporo dołu i góry. Będziesz zadowolony ,sam używam dt990 , trochę mniej basu ale z racji otwartej konstrukcji mniej męczą słuch - tylko mocno je słychać w pokoju :)