Wpis z mikrobloga

@jinnoman Hipokryzje to pokazał PIS bo tyle gadali o uchylaniu immunitetów posłom i to ich projekt, żeby dobrać się do dupy posłom opozycji. I co? Przychodzi dzień głosowania i sama oskarżana przez PIS głosuję na "tak" a PiS #!$%@? zbroje wiedząc, że to miecz obusieczny i na Brauna głosuję na "nie". Tyle w temacie. PiS gdyby uchylił jej immunitet to musiałby uchylić go też prorosyjskim konfederatom bo straciłby twarz w oczach wyborców
@Nestoreish Poprostu przytłacza was pokrętne myślenie. A polityka jest pokrętna. Ewentualnie na wykop też dużo trolli od 2- 3 miesięcy znowu się aktywowało i spamują gównem. Fakt faktem na oboje głosowano tego samego dnia. Gdyby PIS chciał uchylić jej immunitet zrobiłby to bo ma większość. Ale nie uchylił... Za to Braun to ruski agent wpływu podobnie jak duża część konfederacji uchylenie mu immunitetu mogło by być dla partii rządzącej tragiczne w skutkach
@Nestoreish

Najczęściej głosują razem partie zbliżone ideologicznie. Czyli partia konserwatywna- czytaj prawica- najczęściej będzie popierać inna partie konserwatywną.

PiS I Konfederacja to partie konserwatywne- prawicowe. PiS natomiast gospodarczo bardziej stawia na rozdawnictwo ale to już nie jest ideologia. Lewica też by rozdawała ale ideologicznie nie jest partia konserwatywną.

A co do tego kto z kim głosuję to radzę samemu wejść na stronę Sejmu i sprawdzić i gwarantuje Ci, że z PiS najczęściej
@xHaustedd Tylko zauważ, że to idealnie pasuje do tej zasady, która dotyczy partii politycznych na całym świecie. Lewica jeśli chodzi o gospodarkę popiera duży socjal i rozdawnictwo. Jednak ideologicznie z PiSem to zupełne przeciwieństwa. I ludzie ze swojej natury zawsze będą stawiać sprawy ideologiczne wyżej niż logiczne. Dlatego o ile rozdawnictwo jest głupotą to nie polaryzuje ono i nie niszczy społeczeństwa tak jak może to zrobić ideologia. A wszyscy wiemy jaka propagandę
@wmw987: piszesz tak, jakbyś już od dobrych kilku lat siedział w psychiatryku. Nic się nie trzyma kupy, teorie wyssane z palca, całkowite zaprzeczanie faktom i odnoszenie się do czegoś, co nawet nie było częścią wpisu...

To może po kolei - gdzie w tym wpisie masz PiS i ich głosowanie? Czyżby Jachira była w rządzie? Jak dla mnie, to mamy tu czarno na białym pokaz hipokryzji ze strony posłanki PO.

Druga sprawa
@wmw987:

to się nazywa sarkazm. Także #bekazciebie typie.


Typie lepiej odstaw tabletki. To nie ma nic wspólnego z sarkazmem. Karanie posła za wypowiedzi nazwała absurdem, kiedy to dotyczyło jej samej, natomiast w przypadku posła Brauna głosowała za ukaraniem. Gdzie tu masz sarkazm? To jest hipokryzja, podwójne standardy i brak konsekwencji. Tak że przestań się już kompromitować słownikowy orle (to jest sarkazm) xD

Widać, że te wrzuty to też jastrzębie dla największych
@OpresjaWsteczna:

@jinnoman:

Widzę obsraliście zbroje, że ktoś wytyka kłamstwa kiedy promujecie konfederację w internetach bo jedne argumenty jakie macie przeciwko moim to obrażanie mnie jak gówniarze xD

Druga sprawa - jak użytkownik wyżej napisał ci, że to Lewica najczęściej głosuje z PiSem, to nie było to jego własne widzimisię (tak jak twoje "partie zbliżone ideologicznie głosują razem"), a suchy fakt poparty statystyką. Może to być dla ciebie szok, ale statystycznie
@wmw987:

jedne argumenty jakie macie przeciwko moim to obrażanie mnie jak gówniarze xD


Ale gdzie ja cie obrażam?

Przecież podałem ci argumenty i wytłumaczyłem dlaczego uważam, że się kompromitujesz.

Akurat jak gówniarz to ty się zachowujesz. Twój pierwszy komentarz do mnie:

to się nazywa sarkazm. Także #bekazciebie typie.


Widzę obsraliście zbroje, że ktoś wytyka kłamstwa kiedy promujecie konfederację w internetach bo jedne argumenty jakie macie przeciwko moim to obrażanie mnie jak