Wpis z mikrobloga

Powoli zbliża się liga i mam do was prośbę. Dajcie jakiś sposób by zostać na dłużej z ligą. Zawsze mówię sobie, że teraz sobie dłużej zagram a kończy się na tym, że robię 40/40 w 2-3 tygodnie i potem nie mam co robić ;).
Problemem pewnie jest to, że zawsze biorę build który może czyścić i mapki i bossy (poison trapper, Ea ballista itp). Może czas zacząć od samego mappera?
#pathofexile
  • 15
@Cenwargh: Nie wiem, ja widze po sobie, ze jak pierwszy tydzien ostro przynerdze to potem chec do gry mija. Dlatego od dwoch lig gram regularnie codziennie ale moze po 2-3 h max.
@Cenwargh: ja robie zawsze tak ze jedno albo drugie: albo mapy albo bossy. Zbieram sobie siano bez cisnienia robiac jedno lub drugie a pozniej sie tym hajsem bawie. Testuj rozne buildy bo ich robienie to chyba fajniejsze jest od grania xD. W tej lidze celuje na początek tylko w boss killera, nie dotykam prawie w ogóle map/żadnego map setupu. Polecam tak grac bo wlasnie w ten sposob zostajesz na dluzej.
@Cenwargh: aha, zapomniałbym. Ludzie zapominają o standardzie a to jest prawdziwy endgame tej gry. Ja se za cel postawiłem zrobić full mirror MF postać i jak na razie włożyłem w nią jakieś 10 mirrorów. Polecam takie min maxowanie zaraz po lidze jak już zrobisz 36 challangy. Nie musi to być MF. Można zrobić sobie jakiegoś super uber tanka co bierze na klate wszystko. Na std są przekozackie itemy.
@WojtusKor: nie chodzi o zrobienie endgame'u jako takiego, bo umówmy się...to żaden problem (szczególnie na std) ale założenie sobie jakiegoś celu i do niego dążenie. Jak nie full mirror build to może zdobycie wszystkich unikalnych itemów w SSF. Też przyjemny grind