Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór #uk #londyn

Zapraszam na swiateczne #wykopiwolondyn

Data: Sobota 17.12.2022
Miejscówka: The Horniman At Hays, Unit 26, Hay’s Galleria, London SE1 2HD (London Bridge to najbliższa stacja)
Godzina: 18:00
Stronka: https://www.nicholsonspubs.co.uk/restaurants/london/thehornimanathayslondonbridge#/
Pogoda: tbc, ale na pewno podobnie jak w kieleckim
Zakres cenowy: ££
Opinia google: 4.1 na 4,350 ocen

Rezerwacja:

1. Stolik na 10 osób
2. Rezerwacja na Kat

Zapraszam serdecznie wszystkich!

@Slawkus_86 @poetanawygnaniu @ag90 @deptacz_gnoju @pampuszek @Budo @mccrash @toma27 @reggio @freddie_mial_kury @maybe @kavel @Gollumus_Maximmus @MallaCzarna @siriusbiznes @chemik_kieszyk oraz @Senior_Mordino na wirtualnego browara
Euthymol - Dobry wieczór #uk #londyn

Zapraszam na swiateczne #wykopiwolondyn

Da...

źródło: comment_1668721035gLdhErYS6JqLsxuxFHfXXN.jpg

Pobierz
  • 26
@Euthymol: Czuję się wyróżniony, bo jako jedyny zostałem zaproszony na piwko w formie wirtualnej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak już chyba być musi, bo mieszkam daleko od Londka, ale zaproszenie przyjmuję i już jutro robię zakupy alkoholowe aby razem z Wami symbolicznie się napić. Tym bardziej, że zbliża się mundial oraz Święta, więc żadne zakupione procenty się nie zmarnują. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ziomeczki, sluchajcie, juz od jakiegos czasu zapowiadane sa strajki, ale myslalam, ze zostana zawieszone. Narazie sie na to nie zanosi, wiec pora pomyslec co robimy.

Przekladamy ma inny dzien czy zostajemy przy 17 i modlimy sie, ze jakies tam pociagi beda smigaly?

@chemik_kieszyk @Budo @Slawkus_86 @wersalski_kasztan @gonzo91 @Kumpel19 @matkaPewnegoMirka @Ag90 @mccrash @Senior_Mordino @poetanawygnaniu @deptacz_gnoju @Peyer @Prezydent-Camacho @siriusbiznes @maybe @foxbond @FantaZy @daniobudyn @pampuszek @majkkali @Pojedynczy @arkadiuszl4g @today @Gollumus_Maximmus @Khalimowski @andrzejpralka @Lkaszz @tptak
@Euthymol: Nie wiem jak inni, ale mogę ewentualnie zjawić się 11 grudnia (10.12 odpada, mam inne plany). Jeśli nie 11.12, to zdaję się na cokolwiek, co będzie jezdzić 17.12 (ale wtedy dobrze by było wcześniej się umówić, jeśli miałyby być problemy też z wieczornymi kursami pociągów) ¯\_(ツ)_/¯