Wpis z mikrobloga

@januszdoe: Nikt nie płaci za antymultikulti treści. Raczej tylko pisarze na tym zarabiają i rzeźbiarze.
Jeśli jakiś Polak o tym mówi to to jest oddolna inicjatywa czego nie przełkniesz łatwo i musisz się doszukiwać odgórnych spisków i machinacji.
Jaki jest dzisiaj proukraiński przekaz dnia?


@Bonapartysta: a jaki jest propolski przekaz dnia? Musi jakiś być, czy istnieje idea stwierdzenia faktów? Rakieta była ukraińska, zdarzenie było wyobrażalnym, niezamierzonym skutkiem ubocznym obrony przestrzeni powietrznej w warunkach zmasowanego rosyjskiego ostrzału, Zeleński nieodpowiedzialnie nie dopuścił możliwości że to ukraińska rakieta i powoli zdaje się próbować zmienić retorykę. Taki przekaz pasi, czy też za bardzo proukraiński?
@januszdoe: Przeprosiny nic nie znaczą i kogo kto ma przepraszać. Jedynie ukrainiec który siedział w bazie i wystrzelił tą rakietę mógłby przepraszać ale też nie ma za bardzo kogo bo nie żyją. Z pewnością powinni go wsadzić do więzienia ale niestety pozostanie bezkarny. Jestem przeciwny odpowiedzialności zbiorowej dla Ukraińców lub Rosjan. Konkretny człowiek zabił dwóch Polaków ale każdy ma to w d bo każdy stawia swoje ważniejsze sprawy na pierwszym miejscu.
@Wap30: Istnieje coś takiego jak stwierdzenie faktów tylko zauważ, że nie trzeba nigdy kłamać a można stwierdzać tylko fakty, które są komuś na rękę i tak tworzyć alternatywną rzeczywistość mającą dokładnie takie same skutki jak kłamstwa. Zobacz np. Zełeński nie ma nic do rzeczy a i tak o nim mówisz itd. Ważniejsze do tego czy się kłamie jest to o czym się mówi.
@Bonapartysta: nie wiem, ja mam w dupie wojne xD po prostu smieszy mnie ciągłe sranie sie tą ukrainą i rosją jakby od tego wasze zycie zalezalo.


@ZenujacaDoomerka: Ty się możesz nie srać ukrainą i rosją. Ciebie nie pognają w okopy bo masz cipę. Największa wojna w europie od 80 lat, setki tysięcy trupów, widmo eskalacji jądrowej i zmieniający się na naszych oczach ład światowy, a dla laski to jest "sranie
Zobacz np. Zełeński nie ma nic do rzeczy


@Bonapartysta: nie wiem w jaki sposób można stwierdzić, że głowa państwa bezpośrednio zamieszanego w ten incydent i jeden z najważniejszych organów pod względem ustosunkowania się do niego "nie ma nic do rzeczy", ale niech będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tuhajbej: Będziemy się bić a kobiety to przeczekają a po wojnie wezmą tych co przeżyją: albo najeźdźców, albo za granicą obcokrajowców albo jakiegoś Polaka co się uchował. Nikogo nie obchodzą przegrani. Jeśli przegrasz to wezmą zwycięzców a na ciebie nawet nie spluną. To jej nie interesuje bo nie jej to dotyczy.
@ZenujacaDoomerka: od tego która strona przeważy będzie zależało czy będzie cię stać na iphona, wino, netflix and chill ale żeby to widzieć trzeba patrzeć dalej niż na czubek swojego nosa. Najlepiej to się wyprowadzić z kraju i niech się inni martwią