Wpis z mikrobloga

tez tak mam i okazalo sie ze to dosc powszechna sprawa u doroslych z ADHD. Caly dzien rozwalony jedna rzecza do zrobienia, planowanie na zapas na zasadzie spotkanie jest o 16, wiec musze wyjsc o 15, wiec musze wziac prysznic o 14.30, zjesc o 13.45 itd.
  • Odpowiedz
Najbardziej mnie wk…ją usługodawcy (typu mechanik) który ma czynne w godzinach kiedy przeciętny człowiek jest w pracy. I trzeba by brać wolne albo się z pracy zrywać żeby skorzystać z usług jaśnie pana. Walić prądem takich. Chodzę do sklepów i korzystam tylko z tych usługodawców, którzy mają otwarte wtedy kiedy pasuje mi a nie im. I wk…ją mnie gadki, ze oni tez maja życie i rodziny. Strażacy, lekarze utrzymanie elektrowni, produkcji tez
  • Odpowiedz