Wpis z mikrobloga

Czy są jakieś konkretniejsze dowody na to, że była to jednak rakieta wystrzelona przez Rosjan, poza żenującymi analizami typu pijany Iwan pomylił koordynaty? Jak można być tak głupim i mówić o pijanych żołnierzach strzelających rakietami? Ja wiem, że to ruskie itd. ale takie gadanie to jest lekceważenie przeciwnika i życie w bańce, że rosyjska armia nie jest do niczego zdolna.
#ukraina #rosja #wojna #polska
  • 8
@volodia: nie ma zadnych dowodow xD nie ma dowodow na to ze to ukr czy ruskie nie ma nic a juz 2 dzień minął, jest slowo bidena jedyny dowod to slowa bidena

Jaja 48h minelo, podobno tyle samolotów lata nad polska najnowsza technika a nie mozemy namierzyc skad nadleciala rakietka xDDDDDDDDD
@wonziu1 ja nie widzę w tym nic zenujacego, ja chcę tylko dociec prawdy jaka by nie było. Nie byłbym zaskoczony jakby się okazało, że jesteśmy okłamywani.
@gejuszmapkt: jeśli obywatele kraju członkowskiego NATO nie mają oficjalnych informacji kto zabił ich obywateli to jeet chyba cos nie tak prawda ?

Ja ogolnie mam w glebokim poważaniu co sadzi sobie biden, ja jako obywatel chce dowod postawionych oskarżeń