Wpis z mikrobloga

@chafer: trochę za słabo brzmi, ale ujdzie. Brakuje jakiegoś czynnika mówiącego, że to coś więcej.

Do tego zgarnąłeś więcej atencji niż ja. Noż #!$%@? mać.
@Nadrill: Dzięki, przekażę :)

@Famina: Chętnie skorzystam. Przy okazji - żaden z moich utworów wysłanych z okazji The Voice of Wykop nie został puszczony na antenie. :(

@phyrexia2007: Przed rozpoczęciem pracy założyłem, że utwór ma brzmieć jak podkład do jakiejś gry ekonomicznej - cieszę się, że się udało :)

@qnebra: To pierwszy utwór w takim stylu - następne będą jeszcze lepsze. Problemem jest to, że do wszystkiego dochodzę
@chafer: No i cholera widzisz. Brak umiejętności żebrania o plusy. #!$%@?, #!$%@?, #!$%@?, #!$%@?, #!$%@?. Wybacz, ale to mnie trochę #!$%@?. Robi coś człowiek od roku i w najlepszym razie dostanie komentarz "#!$%@?, pozdrawiam".
@knysha: Dzięki :)

@Gummy: Dzięki za opinie. Początek utworu (do 1:05) brzmi rzeczywiście nieco plastikowo - czuję to i będę nad tym pracował. W dalszej części wydaje mi się, że jakość jest lepsza - czy po 1:05 jest Twoim zdaniem ok?

@qnebra: To przykre, ale... przyzwyczaj się do tego. Kiedyś nagrałem całą płytę (70 minut) moich utworów i rozdałem znajomym. Prawie żaden z nich się nie odezwał. Na moje
@chafer: sam widzę dość spory postęp jaki się dokonał przez rok czasu. Od bezładnych plam dźwięku, do pełnokrwistych, momentami przebojowych kompozycji.
@chafer: Druga część brzmi zdecydowanie lepiej. W całości smyczki (2 plan) brzmią jeszcze całkiem przyzwoicie, ale "pierwszoplanowe" instrumenty solowe wypadają gorzej, przede wszystkim brakuje im pogłosu. Perkusja brzmi całkiem fajnie.