Wpis z mikrobloga

@Itslilianka: To było tyle lat temu że nie pamiętam już. Wydaje mi się że nie, a nawet jeżeli tak, to ewentualnie jakieś trzecio-czwarto planowe postaci. Pamiętaj ze gra się dzieje 700(?) lat później i w innej galaktyce, arki wyleciał przed ostateczną bitwą ze żniwiarzami.
@Itslilianka: System walki podobał mi się bardziej niż w trylogii i to chyba jedyny plus gry. Nie skończyłem, znużyła mnie w pewnym momencie. Uniwersum w zasadzie jest nowe, więc nie zaspokoi tęsknoty raczej. Postaci z trylogii brak, może jakieś wspomnienia gdzieś w dialogach, albo znajdźki
@Itslilianka: Spróbuj zagrać i sam się przekonasz. Jest sporo nawiązań do oryginalnej trylogii i to jest fajne. System walki bardzo fajny, crafting rozbudowany - te elementy są na plus. Na minus moim zdaniem lokacje - są otwarte, ale nudne. Nie uświadczysz takich miejsc jak Illium z ME2, gdzie czuło się jak w centrum galaktycznej społeczności. W Andromedzie zamiast dużych miast masz malutkie osady. Dialogi w Andromedzie nie są tak "filmowe", jak
@Itslilianka: najwiekszym minusem tej gry to sa towarzsze, ktorzy w wiekszosci sa nudni, wkurzajacy i nijacy, ponadto bylo duzo bledow na poczatku gry aka "my face is tired", ale potem jakos to naprawili chyba, walka była spoko, fabuła z tego co pamietam rozkrecila sie w ostatnich 2 misjach xD Pomysł byl fajny z nowa galaktyka, ale z wykonaniem juz zdecydowanie gorzej. Ogolnie 2 raz mi sie tej gry nie chce odpalac
@Itslilianka: warto zagrać, gra ogólnie nie jest zła, światy ogólnie są w miarę spoko zaprojektowane, pomysł mieli fajny, do tego walka też jest spoko, gorzej cała reszta - zadania i towarzysze