Wpis z mikrobloga

Nie sądziłem, ze to az taka sekta xD zobaczcie ilość reakcji vs ilość komentarzy naganiaczy.

Ogólnie jakieś pol roku temu jedna znajoma weszła w ten temat i od tamtego momentu codziennie wrzuca relacje jak coś w nim ugotowała i oczywiście na koniec wrzuca reklamę sprzedażowa i oferuje się jako przedstawicielka handlowa. Nawet dostała jakiś czas temu nagrodę od thermokixa (chyba niezle naganiała) i pisała, ze to nowy rozdział we współpracy i otwiera działalność gospodarcza - ciekawe na co ja namówili skoro musiała az jdg założyć. Przeraża mnie jak tacy ludzie wciskają ten sprzęt każdemu, nawet rodzinie by pogonili, bo przecież raty 0!!!!

#thermomix #gownowpis #patologiazewsi
czuczupikczu - Nie sądziłem, ze to az taka sekta xD zobaczcie ilość reakcji vs ilość ...

źródło: comment_1668671803MKrGYvuDDvBmr4MevwIMHj.jpg

Pobierz
  • 56
tak, cale 20sec


@czuczupikczu: dlaczego kłamiesz? Sam wpis pisałeś dłużej

A to, ze nie jestem grupa docelowa sprawia, ze nie moge sie przejac?


@czuczupikczu: możesz, ale wypadałoby się trzymać faktów, ty demonizujesz całkiem przydatne urządzenie tylko dlatego że jest dość drogie

pomysle o rodzicach, ktorzy dostaja takie oferty od sprzedawcow thermomixa, ktorzy za wszelka cene im wcisna mimo, ze rodzice nie potrzebuja?


@czuczupikczu: pierwsze słyszę, nie miałem nigdy takich
@Deska_o0: chyba trafilem na handlowca xD a to, ze pisze wpis oznacza, ze sie przejmuje? o0 I nie demonizuje urzadzenia a sekte jaka w okol niego sie utworzyla i by wcisnela wszystkim znajomym i rodzinie z otoczenia wmawiajac, ze z pewnoscia im sie przyda.

pierwsze słyszę, nie miałem nigdy takich telefonów


w ktorym miejscu napisalem o telefonach? Przykladem jest ta znajoma co juz probowala wcisnac moim rodzicom ten sprzet ;)
chyba trafilem na handlowca


@czuczupikczu: pudło, masz strasznie zero jedynkowe postrzeganie świata, miałem po prostu i sobie chwaliłem, jak padł kupiłem odpowiednik z Lidla

a to, ze pisze wpis oznacza, ze sie przejmuje? o0


@czuczupikczu: tak to wygląda

w ktorym miejscu napisalem o telefonach? Przykladem jest ta znajoma co juz probowala wcisnac moim rodzicom ten sprzet ;)


@czuczupikczu: wersja ci się rozjeżdża, pisałeś:

pomysle o rodzicach, ktorzy dostaja takie
@Deska_o0: szczerze mowiac nie wiem co masz na celu lapanie mnie za kazde slowko, przyczepianie sie, ze 'jak moge sie przejmowac takimi sprawami'. Od tego jest mikroblog, to moje zdanie, nie znaczy, ze sie super przejmuje, ale czasem mnei to bawi a czasem przeraza jak pomysle jak ludzie sie lapia na takie rzeczy. Bo chyba nie ma innego sprzetu kuchennego czy nie wiem, laptopa, zebys stawal sie przedstawicielem handlowym i sprzedawal
Bo chyba nie ma innego sprzetu kuchennego czy nie wiem, laptopa, zebys stawal sie przedstawicielem handlowym i sprzedawal go innym ;)


@czuczupikczu: dosłownie każdy jeden sprzęt AGD i RTV xD

No napisalem jeden przyklad, skad wiesz, ze nie mam ich wiecej?


@czuczupikczu: czyli co nachodzili rodziców w domu?

Chcesz sie #!$%@? na sile i bardzo dobrze to widac, bo punktujesz zdanie po zdaniu szukajac spisku tam gdzie go nie ma.
dosłownie każdy jeden sprzęt AGD i RTV xD


pokazaesz mi jakis, ktory ma taka sekte ludzi sprzedajacych jeden konrketny sprzet? Gdzie jest taki proces jak thermomix, ze nie kupisz go bez prezentacji (tak jak to zrobisz np. na mediaexpert tj. kup teraz, wysylka i masz) handlowca? Ze Ci co kupili thermomixa staja sie handlowcami i oferuja prezentacje innym i lapia z tego hajs? Bo teraz robisz #!$%@? z logiki

czyli co nachodzili