Wpis z mikrobloga

#zwiazki #ciekawostki #niewiemjaktootagowac #choroby #psychologia
O ile nie mam w zwyczaju czytać wyświetlających się na fb "artykułów" ( to chyba za mocne słowo),to to przykuło moją uwagę.
Bardzo medialne, ciekawe czy prawdziwe.
Zakładając, że tak jest, że jedna z nich ma chłopaka, to nie mieści mi się w głowie ile musiała(ły?) dostać wsparcia, pomocy psychicznej i sama nie wiem jeszcze czego, że nie tylko żyją, nie wstydzą się pokazywać ludziom ale nawet mają na tyle wysoką samoocenę i samoakceptację, że myślą w ogóle o związku. Tyle osób z zaburzeniami lękowymi chowa się po piwnicach z powodu jąkania, trądziku czy niskiego wzrostu a tu proszę takie rzeczy. Co myślicie?
Pobierz Kotikitonie_foki - #zwiazki #ciekawostki #niewiemjaktootagowac #choroby #psychologia ...
źródło: comment_1668624480dWQcD3ufdkzriohfThAU4r.jpg
  • 6
@Kotiki_to_nie_foki: Ej świetna sprawa. Ruchają się i ta aseksualna sobie patrzy na to co się dzieje. Myślę, że aseksualna może po prostu niczego nie czuć albo ma za mało połączeń nerwowych z cipką i po prostu to nie działa.

Ale to mi rozpierdziela teraz mózg. Co jak ta jedna chce zrobić sobie dobrze? Druga po prostu patrzy? A co jak jedna śpi a druga nie?

WTF. Nie ogarniam tematu. Chciałbym bardzo