Wpis z mikrobloga

Powiedzcie jakim trzeba być łbem żeby na siłowni:
- kłaść butelkę na sprzęcie po czym 15 min rozgrzewać się z boku, ale sprzęt już zaklepany. Patrsz ławeczka wolna niby naładowane ciężaru ale nikogo nie ma, ustawiasz pod siebie i nagle przybiega typ i mówi że on tu ćwiczy ale robił coś innego
- zajmować 3 stanowiska na raz bo latasz od jednego do drugiego
- nie wycierać po sobie ławeczki, nie używać ręcznika
- robić serię po czym jak debil siedzieć przez 5 min z oczami w telefonie scrollujac fb
?

#silownia #mikrokoksy
  • 35
@matteo_moravietzky: no ale co w tym śmiesznego? Był pierwszy więc dlaczego mam się mu na siłę wciskać? Prawda jest taka że większość ludzi Ci nie odmówi z grzeczności. Ja wychodzę z założenia że każdy z nas płaci za korzystanie z siłowni więc nieuprzejme byłoby narzucanie komuś że chce z nim ćwiczyć. Jak jest na to otwarty to sam zaproponuje, ja zawsze proponuję jak ktoś zapyta ile mi zostało a akurat zacząłem
@Eagleburger: nie wiem po co dodałeś info o tych 200kg bo nic to do wątku nie wnosi ale zapewne po to żeby sobie podbić na wykopie ego - w każdym razie już to widzę jak uradowany byś był jakby Ci przyszedł taki totalny amator jak ja który w wrzuca na serię max po 90kg i zaprasza do wspólnego wyciskania gdzie co serię będziecie to ściągać to zakładać żelastwo, raz więcej raz