Wpis z mikrobloga

W tej Alfie Romeo to chyba ładnie komuś sufit na łeb spadł. Wyskoczyła mi reklama zapowiedzi jakiegoś nowego modelu tej marki i ręce mi opadły - spójrzcie na tarcze zegarów. Coś obrzydliwego! Cyfry są raz obrócone o 180 stopni, a raz poprawnie zorientowane (°°
#motoryzacja #samochody #alfaromeo #piekloperfekcjonistow
strusmig - W tej Alfie Romeo to chyba ładnie komuś sufit na łeb spadł. Wyskoczyła mi ...

źródło: comment_1668598077R0c5VBLwGmRCmOO7a3uKzR.jpg

Pobierz
  • 74
@strusmig: Jak dla mnie bardzo fajne rozwiązanie z tymi cyframi. Tu nie chodzi o to, żeby było wyłącznie ładnie, ale też praktycznie i z tego punktu widzenia to rozwiązanie jest spoko - jak podążam okiem po linii tego koła to bardzo płynnie się to odczytuje. Przyczepiłbym się bardziej do niewielkiego kontrastu, bo ta ciemna zieleń jakoś średnio wygląda na grafitowym tle, same tarcze też mega wtopione w tło.
@strusmig: tam są cyfrowe zegary, są chyba 3 motywy. Ten jest "nawiązaniem" do zegarów starszych alf.
Pozostałe 2 mają normalnie.
Mi się ogólnie bardzo podobają te nowe alfy, 5 lat gwarancji na wszystko też robi swoje, niestety technologicznie są bardzo w plecy jeśli chodzi o tempomat aktywny, lane assisty etc
Miałem nadzieję, że po lifcie się to zmieni i będę mógł zamówić, ale niestety, nie zrobili tego.

Plusem tych aut za