Wpis z mikrobloga

O Jamnikarze padło już chyba wszystko. Jest mi bardzo żal Przemka, bo to fajny, luźny koles. Ona ma nawalone w głowie mocno. Raz nie starcza na ZUS, raz czynsz 2 tys do dla niej NIC. Raz płacze, bo się boi czy Przemo się angazuje, raz ona sobie świetnie radzi sama i faceta nie potrzebuje. XD
Dziwie się, ze ona ma jakiekolwiek koleżanki, bo nie wyobrażam sobie z takim człowiekiem spędzić choćby minuty. Tylko tego psa żal.
Mamarysia. Ok. Wiem jak wyglada. Wiem, ze nie dba o siebie i ma vibe: #!$%@?. Ale…lubię ja. Uważam, ze jest fajna babka. Myśle, ze byłaby fajna kumpela. Oni zostali dobrani fatalnie. On szuka disco polo i jesteś szalona i do przodu laski. Ona to bardziej (z tego co mówiła chyba) rockowa dziewczyna. Ale szkoda mi obojga.
Nosacze. Hmmm. Z perspektywy kobiety nie rozumiem Nosaczowej. Gość ma mieszkanie, zarabia (tak zrozumiałam) w euro. Ona ma jakaś biuro-robotę. Jeśli by chciała to by ogarnęła coś podobnego u Nosacza, jeśli zna języki to może i w Niemczech. A się fiksuje na Bielsku.
Mimo wszystko mam nadzieje, ze im wyjdzie bo Cygan jest fajnym ziomkiem. Ona trochę sztywniara, ale przy nim może się trochę rozluźni.
#slubodpierwszegowejrzenia
  • 14
@jestemzdyskonta: to nie jest stereotyp, większość kobiet patrzy na status majątkowy mężczyzny tylko się nie przyznają ;) Oczywiście nie chodzi o to, że jak nie masz mieszkania czy dobrze płatnej to nie znajdziesz dziewczyny, ale to na pewno duży plus tak jak wygląd u kobiet - to też nie jest tylko stereotyp że facet jak ma wybór to weźmie tą ładniejszą