Wpis z mikrobloga

Jeśli to prawda - podkreślam: jeśli, a podaję dalej tylko dlatego, że autor pierwotnego tłita jest w mojej ocenie wiarygodny - to rząd ma ogromny problem, jak to zakomunikować obywatelom.

Wygląda na to, że może to być ukraiński pocisk przeciwlotniczy S-300, który wylądował w Polsce. Jeśli zostanie to potwierdzone, zapobiegnie to ryzyku eskalacji z Rosją, ale zwiększy nieszczęścia Ukrainy

https://twitter.com/AntonLaGuardia/status/1592630461142302723

#ukraina #polska #rosja #wydarzenia
Pobierz maxPL - Jeśli to prawda - podkreślam: jeśli, a podaję dalej tylko dlatego, że autor p...
źródło: comment_1668582037ltQO4H1APTsoe5LkCKmTZM.jpg
  • 12
@maxPL: „Zawiódł system obrony przeciwrakietowej Ukrainy, próbujący obronić swój kraj. Ogromne nieszczęście i tragedia, ale zrozumiała sytuacja w momencie gdy spadają tam setki rosyjskich rakiet”
Czy ja wiem, czy zwiększy nieszczęścia.

Powiem tak, gdyby Rosja nie #!$%@?ła rakietami w niepodległy kraj jakim jest Ukraina i to jeszcze niedaleko naszej granicy, to nie dochodziłoby do takich sytuacji. Nawet jakby to była rakieta Rosyjska, to było wiadomo, że był to wypadek niż celowe działanie.Tak czy inaczej winnym sytuacji jest nie Ukraina tylko Rosja, bo gdyby nie ich faszystowskie metody zagłady innego kraju, to taka sytuacja nie miała by miejsca.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maxPL: w radio Skrzypczak właśnie mówi, że nie mógł być opl bo one nie mają tak silnych ładunków, żeby zrobiło taką dziurę. I podkreślił, że wystrzelona z Białorusi lub rosji ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciekawe
@zdjeciegipsu: a 26 lutego mówil:

„Rosjanie 5-6 dnia operacji będą pod ścianą i zgodzą się na rozmowy z Zełenskim. Wówczas Zełenski powinien powiedzieć Putinowi wyraźnie, że warunkiem przystąpienia do rozmów jest zawieszenie broni. Potem w wyniku rozmów może być np. określony czas dla wojsk rosyjskich na wycofanie się na pierwotne pozycje” - mówi w rozmowie z portalem wPolityce.pl gen. Waldemar Skrzypczak, były dowódca Wojsk Lądowych.