Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 126
Bordo parówa usunęła mi komentarz, bo był niewygodny chyba xD Typie #!$%@?, Ukraina powinna się od razu pucować, że to od nich, a nie, że Zełenski #!$%@? coś o ruskim terrorze, który dotknął Polskę xD Pomyłki się zdarzają, ale to mega #!$%@? walić takie ściemy, kiedy dostali tyle pomocy od Polski xD taka prawda
#wojna #ukraina #rosja
Pobierz BELM0ND0 - Bordo parówa usunęła mi komentarz, bo był niewygodny chyba xD Typie #!$%@?...
źródło: comment_1668579802UxVI231jOCa9fIe5KX8flI.jpg
  • 32
@BELM0ND0: czemu usnąłeś wpis gdzie pisałeś o uchodźcach przecież nie taki był jego wydźwięk. Jakbyś napisał o tym co mówił zelensky i jak od razu oskarżył rosję to bym się zgodził
Pomyłki się zdarzają


@BELM0ND0: Przecież Ukraińcy nie uderzyli w Przewodów przez pomyłkę tylko rakieta poleciała w #!$%@? po tym gdy nie trafiła w rosyjski pocisk, który miała przechwycić. Równie dobrze mogła spaść po ukraińskiej stronie i zabić dwóch losowych Tarasów.
@Szyme1: dziwne, bo na twitterze pisał inaczej. Dlatego spytałem. coś w stylu, że to wina rosjan, ale nie dosłownie że to rakieta wystrzelona przez rosjan.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BELM0ND0: typie, przecież takich informacji nie podaje się w telewizji. Jeśli rząd Ukrainy wiedział (bo to nie jest pewne, takich samych pocisków używają ruscy), to nie podał informacji publicznie bo najpierw dzwonił do dupy i bidona "Hej chłopaki, głupia sprawa wyszła, co powiedzieć w tv?".