Wpis z mikrobloga

Jeśli panikujesz bo niby ruska rakieta spadła na suszarnię zbóż to po pierwsze - teraz suszarnie pracują dość mocno przy suszeniu kukurydzy więc to nawet nie jest niezwykły przypadek że doszło do ataku ale nie musisz mi wierzyć na słowo, wpisz w google "pożar suszarni zbóż" i zobacz ile wyników dostaniesz Z TEGO ROKU!

A po drugie, ruskie boją się trafić pociskiem w państwo sojuszu NATO. Po prostu się boją.

#ukraina #polska #rosja #wojna i trochę #heheszki
  • 8
@aarahon: Coś jest na rzeczy, nad Chełmem w lubelskim słyszalne są samoloty, a na Fightradar nic nie widać. Lata jedynie jakiś Stratotanker. Podejrzewam, że wisi nad nami sporo myśliwców, który ów stratotanker obsługuje.
@Pabick: wiesz, myślę, że gdyby to była rakieta, to zrobiłaby dużo większe zniszczenia i byłoby o wiele więcej ofiar. Jeśli coś rzeczywiście będzie, to raczej poinformują ludzi, to nie działa w ten sposób, że jak w 1986 wszystko ukryjesz i wmówisz ludziom, co chcesz. Rakiety i jej jebnięcia nie da się jednak aż TAK ukryć. Poza tym @EbonitowyBogdan słusznie prawi - to ma się klikać, mają się nabijać wyświetlenia, ludzie mają
dzisiaj ruscy walili na zachód i na oślep, jeśli rakieta wybuchła na terenie Polski to na 90% przypadkiem.


@sznioo: dlatego nie warto właśnie panikować i po to mój wpis. Nikt nas nie atakuje bo są na to za słabi a koncentrację wojsk które miały by coś zdziałać widać by było bo jak @bestbas: słusznie zauważył mamy kupę żelastwa nad głowami które sytuację obserwuje. Czyli że uważam że ten pocisk nie