Wpis z mikrobloga

@KopecyFan: byłem tam kilka dni temu i gadałem z lokalsem, który miał ten sam pogląd. Od połowy czerwca do połowy września to jest szaleństwo tam jechać. Ale jeśli ktoś chce zobaczyć znanych ludzi, piękne kobiety i samochody to czemu nie…
Nota bene z poziomu dworca kolejowego do Casel Ursino poszedłem z buta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nota bene z poziomu dworca kolejowego do Casel Ursino poszedłem z buta


@dlycs: Szacun, nie wiem jak teraz tam temperatury ale jak ja byłem na początku czerwca to trafiliśmy na fale upałow i było chyba z 35 stopni. Nie do życia, a tym bardziej do takich wędrówek.

A specjalnie pojechaliśmy na początku czerwca licząc na bardziej przyjemne temperatury. z tego co rozmawialiśmy z sycyliczykami to trafiliśmy na wyjątkowo upalny czerwiec. Normalnie
Szacun, nie wiem jak teraz tam temperatury ale jak ja byłem na początku czerwca to trafiliśmy na fale upałow i było chyba z 35 stopni. Nie do życia, a tym bardziej do takich wędrówek.


@KopecyFan: Ooo, to byliśmy w tym samym czasie. Koniec maja-początek czerwca. 35-36 stopni w cieniu xD a ja z poziomu dworca wbiłem się z buta na Taorminę, a że było mi mało, to po obiadku o 13