Wpis z mikrobloga

Mircy, myslicie że mam szansę na sprzedaż używanych butów do biegania - przebieg 90 km, kupione jakieś 10 dni temu? Są na mnie odrobinę za duże, myślałem że jakoś się przyzwyczaję, tak jak do wszystkich poprzednich butów (zawsze na początku odnosiłem wrażenie, że są za duże), ale w przypadku tych niestety już straciłem nadzieję. Może ktoś z was byłby zainteresowany? Hoka One One Arahi 2022, rozmiar 46, kupiłem w sklepie biegacza za 629 zł
https://sklepbiegacza.pl/buty-hoka-one-one-arahi-6-m-granatowe.html
#bieganie #hoka #butydobiegania #polmaraton #sprzedam
p1p2p3p4 - Mircy, myslicie że mam szansę na sprzedaż używanych butów do biegania - pr...

źródło: comment_1668500084fw0wlHzsCraYYAZga6MrX9.jpg

Pobierz
  • 6
@p1p2p3p4: na gieldach biegowych na facebooku powinny zejsc. Napisz szczerze przebieg, zrob fotki podeszwy i zapietkow, pokaz paragon ze 10 dni i czekaj.

Tylko niestety strasznie duzo za nie dales, nie wiem czy uda sie chociaz polowe odzyskac.

Nie da rady ubrac jakichs grubszych skarpet i ciskac w tych? Troche szkoda.
@PurpleHaze: spróbuję pokombinować z wiązaniem, wkładkami, skarpetami itp. ale zainteresowało mnie to co napisałeś o ich cenie. Normalnie kosztują 699, ja wyrwałem rabat 10% w sklepie stacjonarnym i myślałem że zrobiłem całkiem niezły interes. One chodza jakoś taniej? Teraz w sklepie biegacza był black november i można było je dostać za ~480, ale myślałem że to już wyjatkowa okazja. Swoją drogą zaczął się jakieś 2 dni po tym jak kupiłem swoje...