Wpis z mikrobloga

@RedBaron

nie samym chlebem człowiek żyje


No tak, przydałoby się jeszcze chociaż masło.

2015, październik, średnia cena masła 200g: 3,20zł, za minimalną można było kupić 546 kostek

2022, październik, średnia cena masła 200g: 7,12zł, za minimalną można kupić 422 kostki masła

Ale najważniejsze, że ten diabeł Tusk nie rządzi
Antidotum119 - @RedBaron
nie samym chlebem człowiek żyje

No tak, przydałoby się jesz...

źródło: comment_1668492857l4QOc9WJPagVxFaeJAOQy5.jpg

Pobierz
@Login_na_wykopie2: przykre że nie znasz zasad dyskusji i próbujesz mi przypisać swoje urojenia, ale zadałem konkretne pytanie które pomijasz a skupiasz się na próbie obrażenia mnie, ponowię może dotrze:

pokażesz materiały z krytyką rządu? oczywiście aktualnego a nie tego diabła tuska, po nim TVP jechało nawet jak rządził

wszak twierdzisz że to to samo więc na bank znajdziesz, prawda? nie powtarzasz przecież bzdur które ci wmówiono nie zastanawiając się nad nimi?
@Deska_o0: boli mnie twoja ułomność i brak zrozumienia, na pewno specjalnie dla Ciebie będę szukał meterialów z telewizji za czasów twojego Boga. jak się nie zgadzasz z tym że propaganda jest w TVP I TVN na podobnym poziomie, to żyj sobie w swoim paranoicznym świecie, oglądaj JEDYNĄ SŁUSZNĄ telewizję TVN i daj mi spokój.
@Login_na_wykopie2: weź wypij jakiś rumianek bo znowu mylisz fakty z urojeniami i odnosisz się do czegoś co istnieje tylko w twojej kryptopisowskiej główce xD
czekam na materiały z czasów rządów twojego boga jarosława zawierające chociaż jedno negatywne słowo pisie, nie mam gdzie oglądać TVN więc wróć na ziemię bo przykro się patrzy na twój brak kontaktu z rzeczywistością, czy po prostu dotarło do ciebie że wmówiono ci bzdury ale już wstyd