Wpis z mikrobloga

Ktoś poleci (najlepiej z własnego doświadczenia) firmy z branży automatyki przemysłowej gdzie można nauczyć się czegoś ciekawego, a przy okazji w miarę dobrze zarobić? Szukam czegoś pod kątem programowania PLC wraz z uruchomieniami, trochę elektryki i elektroniki też nie zaszkodzi :)
#automatyka #gliwice #zabrze #rudaslaska
  • 12
  • Odpowiedz
firmy z branży automatyki przemysłowej gdzie można nauczyć się czegoś ciekawego, a przy okazji w miarę dobrze zarobić


@addwad: Jak nie masz doświadczenia to może być ciężko ( ͡° ͜ʖ ͡°) W tej branży kokosów nie ma, a warunki to albo ciągłe delegacje albo praca na zmiany, a praktycznie zawsze długie nadgodziny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie mój rejon, ale ponoć Blumenbecker
  • Odpowiedz
@Wegrzynski: Jakieś tam podstawowe doświadczenie mam :) Technik elektronik, inżynier mechatronik, od ponad dwóch lat klepię PLC, a do tego trochę schematów elektrycznych i dedykowanej elektroniki, kilka szafek w życiu też się poskładało :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@addwad: Spróbuj w Amister w Piekarach Śląskich, już jednemu wykopkowi tam poleciłem i jest zadowolony. Ale w tym zawodzie przygotuj się na delegacje za granicę
  • Odpowiedz