Wpis z mikrobloga

Ebay to totalne gówno... jakieś limity miesięcznie dla sprzedających do 250 zł xD XD to jakiś żart a nie strona aukcyjna. W pakiecie jeszcze wyskakujące okienka, masa błędów z dupy, weryfikacja konta też jest niesmiesznym żartem. Allegro przy tym to cud technologii.
#aukcje #allegro #ebay
  • 8
  • Odpowiedz
@CloudNine: Napisz do nich na livechacie z prośbą o zwiększenie limitów. Ja mając konto kilka lat na którym jedynie kupowałem i nic nie sprzedałem dostałem od razu limit 3000$ bo o taki też poprosiłem. Później w ciągu dwóch miesięcy jeszcze kilkukrotnie zwiększali mi limit mimo że o to nie prosiłem ale to pewnie system wykrył że sprzedaję aktywnie i wykorzystuję limit.
  • Odpowiedz
@Dizel_AHTUNG: Próbowałem zwiększyć limit ubiegając się poprzez panel, niestety wszystkie wnioski odrzucone, trzeba zrobić dobrą historie sprzedaży. Być może kilka lat temu dało się odrazu zwiększyć limit natomiast dziś jest ciężko. No i druga sprawa, livechatu nie ma xd. W zakładkach help wszystko prowadzi cię do artykułów i przepisów. Nie znalazłem nawet opcji aby wysłać zapytanie wprost do supportu, przynajmniej w panelu i pasku powyżej, musiałbym zapewne dłużej nad tym
  • Odpowiedz
@CloudNine: Zaloguj się przez ebay.com, na dole masz Help & contact -> Seller levels and performance standards -> zjeżdżasz na sam dół i masz -> Contact us i ci się otworzy livechat. Napisz że chciałbyś zacząć sprzedawać na ebayu ale limit ci na to nie pozwala. Ja we wrześniu tego roku mając konto z zerową sprzedażą ale kilkunastoma pozytywnymi zakupami dostałem zwiększenie limitu do chyba 50 przedmiotów i 3000$, po
  • Odpowiedz