Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki!

Z ogromną radością chcielibyśmy ogłosić terminy tegorocznej wykoPAKI! \^o^/
W tym roku musieliśmy i nadal musimy stawiać czoła wielu proble… wyzwaniom, stąd terminy ogłaszamy dopiero teraz, ale dzięki współpracy z Wykopem mamy nadzieję, że zabawa przebiegnie bez większych problemów.

Terminy *
Rejestrację otworzymy równo w południe 28 listopada i potrwa ona do 23:59:59 3 grudnia.
4 grudnia (godzina nieznana) rozlosujemy pary. Na przygotowanie paczek będziecie mieli czas do 20 grudnia (włącznie), a na ich wysyłkę do 21 grudnia (włącznie).

Jak zwykle zachęcamy do nie odwlekania rejestracji oraz weryfikacji paczek, bo terminy są nieprzekraczalne i w razie odrzucenia zgłoszenia, może nie być już czasu na jego poprawę.

Formuły i wymagania
W tym roku kontynuujemy zabawę w podziale na formuły Lite oraz Plus, a wymagania do obu formuł pozostają takie same, jak w ubiegłym roku, zarówno jeśli chodzi o uczestnictwo, jak i wymagania dotyczące przygotowanych paczek. Podsumowanie wymagań znajdziecie na dołączonej do wpisu grafice, a szczegóły dostępne będą w regulaminie po starcie zapisów.
Podobnie jak w ubiegłym roku, zastrzegamy sobie prawo niedopuszczenia do udziału w zabawie osób, które mimo spełnienia wymagań formalnych nie dają rękojmi prawidłowego wywiązania się z uczestnictwa w zabawie.

WAŻNE!
* w tym roku wykoPAKA obarczona jest dużym ryzykiem niezależnych od nas problemów technicznych, szczególnie w pierwszych dwóch tygodniach zabawy. Zrobiliśmy co w naszej mocy, żeby wykoPAKA odbyła się przed Świętami, jednak jeśli wspomniane problemy zakłócą przebieg zabawy w stopniu znacznym, będziemy podejmować ewentualne decyzje o zmianie terminów (wydłużeniu lub przesunięciu). O takich decyzjach będziemy informować na Wykopie, bądź mailowo. Istnieje również niewielkie ryzyko opóźnienia startu zapisów o kilka dni. Gdyby tak się stało, skrócimy odpowiednio czas zapisów, żeby dochować pozostałych terminów.

PS. Przypominamy, że organizatorami zabawy są użytkownicy Wykopu, niezwiązani bezpośrednio z Wykopem oraz niezwiązani ani z Wykopocztą, ani z pietruszką ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozdrawiamy, Ekipa wykoPAKI

#wykopaka
wykoPAKA - Cześć Mirki i Mirabelki!

Z ogromną radością chcielibyśmy ogłosić termin...

źródło: comment_1668444858QTKWLXWKyIk8tUlwo77tLk.jpg

Pobierz
  • 142
Dziękujemy, że kolejny rok jesteście z nami! Jeśli podoba Ci się to co robimy, możesz postawić nam wirtualną kawę, która rozbudzi nas podczas wieczornych weryfikacji, oraz pozwoli pokryć koszty utrzymania infrastruktury zabawy: https://buycoffee.to/wykopaka. Jeśli doceniasz co robimy, ale nie możesz pozwolić sobie nie wsparcie finansowe, nie szkodzi – po prostu podziel się z nami dobrym słowem. Obie formy wsparcia są całkowicie dobrowolne i nie wpływają na proces weryfikacji.
Dziękujemy! (. ❛ ᴗ
@wykoPAKA:
Przygotowania do tegorocznej edycji u mnie już trwają #pdk ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

A tak na serio już, to może mi ktoś powiedzieć, czy obecnie da się kupić starter taki za 10zł w sklepie, tylko pod wykopakę(jednak nie chce tutaj podawać prawdziwego numeru po tych wszystkich aferach z wyciekami danych)? Wiem,
Zgrywajac_twardziela - @wykoPAKA: 
Przygotowania do tegorocznej edycji u mnie już tr...

źródło: comment_1668446508iLwdaL9wK2h3gVf1ybyP1j.jpg

Pobierz