Wpis z mikrobloga

Mirki, orientuje się ktoś czy w #krakow jest miejsce gdzie mogę zasadzić swoje grube ciężkie dupsko na jakichś wypasionych przekokszonych fotelach GEJMINGOWYCH (ale takich potężnych, nie tych z Ikei) lub innych tronach dla prezesa? Chcę kupić jakiś fotel tego typu ze wszystkimi możliwymi bajerami i żeby móc w nim się rozwalić jak panisko przed kompem, ostatnio u koleżanki na takim siedziałem to nawet można tam spać było, ale nie pamiętam modelu.

Obecnie mam jakieś krzesło biurowe z Grospolu które zakupiłem na początku pandemii i ledwo co dotrwało do teraz, drapie w dupę nawet w gaciach, odpadły mi oba podłokietniki i wszystkie mechanizmy chodzą jakby miały się rozlecieć. Oparcie się złamało w tym samym punkcie łączenia już dwa razy i dwa razy przysyłali nowe, a teraz już jest dawno po gwarancji.

#kiciochpyta #fotelbiurowy #fotele #krzeslobiurowe #biuro #niewiemjaktootagowac
rezy100r - Mirki, orientuje się ktoś czy w #krakow jest miejsce gdzie mogę zasadzić s...

źródło: comment_1668430860nch9HEbJn37o6T2nSePEp9.jpg

Pobierz
  • 12
@jar3cki: Swoja drogą co ty mi za gówno sugerujesz, jak zarówno Futura i Ergohuman to są od Grospola, tego samego na którym siedzę a którego drugą sztukę mojej różowej odesłaliśmy na zwrot.

Panie, idź pan w #!$%@? xD
@rezy100r Niema lepszego krzesła niż Ergohuman plus elite, nie jest tani ale jak się w nim usadze to mogę do śmierci siedzieć.
Niewiem jaki ma limit wagi ale sam fotel waży jakieś 30 kilo to trochę wytrzyma
@Sysiu96: @rezy100r: Ergohuman? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Było mówić, że w życiu tylko na taboretach siedziałeś jak dotychczas. Herman Miller Embody jest jedynym fotelem, na którym warto puszczać bączury ze swojej wielkiej dziury ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sysiu96: No tylko jakbyś panie wiedział i się pan znał kurde panie sysiu, to zagłówka de facto się nie używa jak się pracuje przy komputerze. A jak chce sobie człowiek odpocząć i się rozłożyć, to się idzie na kanape, albo o, do łóżka ( ͡° ͜ʖ ͡°)