Wpis z mikrobloga

Newsy książkowe od Whoresbane'a!

Drugi news / 14.11.2022

Wydawnictwo MAG podało plany dla trzech głównych serii wydawniczych na 2023 rok (nie licząc stycznia z poprzedniego newsa). Tytuły podane wg przynależności do serii, brak konkretnych dat

Uczta Wyobraźni

Yoon Ha Lee - "Gambit lisa"
Susanna Clarke - "Jonathan Strange i Pan Norrell" (nowe wydanie w nowej szacie graficznej)
Simon Jimenez - "The Spear Cuts Through Water"
Ian McDonald - "Hopeland"

Groza

Victor LaValle - "Lone woman"
Stephen Graham Jones - "My Heart is a Chainsaw"
John Ajvide Lindqvist - "Rzeczywistość"
Daryl Gregory - "Revelator"
Daryl Gregory - "Wszyscy jesteśmy całkowicie zdrowi"
Peter Straub - "Tajemnica"

Artefakty

Dan Simmons - "Prayers to Broken Stones / Lovedeath / Worlds Enough and Time"
Frederick Pohl - "Gateway / Beyond the Blue Event Horizon"
Octavia Butler - "Wild Seed / Mind of My Mind"
Sheri Tepper - "Raising the Stones"
Ray Bradbury - "The October Country / The Halloween Tree"

#ksiazkiwhoresbane'a - tag, pod którym chwale się nowymi nabytkami oraz wrzucam newsy o książkach
Chcesz mnie wesprzeć? Mój Onlyfans ( ͡° ͜ʖ ͡°) ⇒ patronite.pl/ksiazkiWhoresbane
#ksiazki #czytajzwykopem #mag #ucztawyobrazni #artefakty #grozamag #dansimmons #ianmcdonald #yoonhalee #susannaclarke #simonjimenez #victorlavalle #stephengrahamjones #johnajvidelindqvist #darylgregory #peterstraub #frederickpohl #octaviabutler #sheritepper #raybradbury
Whoresbane - Newsy książkowe od Whoresbane'a!

Drugi news / 14.11.2022

Wydawnict...

źródło: comment_166842548671aKuM9hymDrBpPJD2UWfM.jpg

Pobierz
  • 5
@Whoresbane: Dana Simmonsa zawsze przygarnę. "Terror" świetny, dopiero co pochłonąłem też "Hyperion" i lecę z resztą cyklu, a na swoją kolej czekają jeszcze "Abominacja" i "Drood". Szkoda tylko, że nie wydaje go u nas jedno wydawnictwo, bo potem dziadowsko to wygląda na półce.

Na nowe wydanie "Jonathana Strange'a" też się chyba skuszę, choć mam już dwa poprzednie, ale to jedna z moich ulubionych książek.