Wpis z mikrobloga

@golomb13: ja ostatnio też szukałem na portalu fixly czy jakoś tak. Ceny dawali takie, że sam sobie zrobiłem remont, tyle że w weekend zamiast odpoczywać, to zasuwałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale nie powiem, zgłosiła się masa osób, tylko że szukają jelenia takie mają stawki.
@michok91: co do fixly to słyszałem to samo, ale były też opinie, że trafiali się bardzo tani "fachowcy", w tym stolarz który podobno brał zaliczki i znikał i facet, który zgłosił się do elektryki, bo "zdarzało mu sie robić przy prądzie" xD Jeśli tak to wygląda, to się nie dziwię że wolałeś robić sam :)
@szybki-bill1: No wlasnie, poza tym mialem ostatnio kilku fachowcow i wiadomo, ze to meczy gdy obcy co chwile wchodza do domu… wiec tym drogim panom z fixly podziekowalem. Ale ogolnie portal na plus - jak ktos sie nie zna, potrzebuje pomocy na juz, to czemu nie.
@golomb13 No ja szukałem ekipy do ocieplenia jakieś miesiąc temu ogłoszenie dodane zjawiło się 10 osób wybrałem jednego nie przyszedł żaden. Nie ma nie było i nie będzie żadnego zastoju, prawda jest taka że obecnie jest zima i tej pracy brakuje dla budowlańców których praca opiera się w 90% w ciepłych miesiącach. Daj takie samo ogłoszenie w maju albo w czerwcu zobaczysz dla osób ci przejdzie.
@golomb13: Dobra, czyli jak bylo wielkie ssanie na rynku na takie uslugi, to mieli robic za 1/2 ceny konkurencji i ogolnie brac „wymagajace projekty”, zeby miec do portfolio? Tez jak szukacie pracy, to honorowo postanawiacie pracowac za mniej i trudniej bo… no wlasnie co? Zanim ktos to napisze: nie mam nic wspolnego z budowlanka od ponad 15 lat, za to bardzo lubie zarabiac pieniadze i robilbym/robie tak samo w swoim zyciu