Wpis z mikrobloga

Jakie trzeba spełniać wymagania żeby dostać zasiłek dla bezrobotnych? Matka mi zagroziła że jak nie zacznę pracować i od przyszłego miesiąca nie będę się dorzucał do rachunków, to mnie z chaty wywali. Więc potrzebna mi kasa na gwałt, a do roboty jakoś nie widzi mi się iść. #praca #zarabianie #pytanie #bezrobocie
  • 16
@cus_:

Z opisu wynika, że ten typ to dziewiętnastoletni Franek i lubi narkotyki oraz wmawia sobie autyzm. Współczuję matce.


@cus_: jak to prawda z wiekiem, to nie jest tragedia i jeszcze ma czas, żeby się ogarnąć - im szybciej tym lepiej. To głupi wiek, gdzie się nie wie co ze sobą zrobić, tym bardziej jak coś nie pójdzie według planu albo ktoś trochę nie popchnie do działania czy nawet jakichś
@redczek Lepsza praca za 3 tysiące niż żadna i pasożytnictwo. Gościu zaraz będzie miał 2 dychy na karku i mówi wprost, że się nie kwapi do roboty i szuka skąd wyrwać pieniądze za nic. Poza tym skoro go matka wygania do roboty, to typ nawet nie studiuje i się nie uczy żeby znaleźć w sobie jakiś fach. Nie usprawiedliwiaj lenia, nieroba i nieuka.