Wpis z mikrobloga

Sprzedałem ostatnio kilka pokoparkowych kart: głównie 3060Ti i 1660Ti

Wszystkie karty w 100% sprawne, przetestowane, bez artefaktów, bez piszczących cewek, bez wyrobionych łożysk wentylatorów. Trzymające temperaturę, ze sprawnym VRAMem

I dostałem 100% pozytywnych komentarzy, wszyscy zadowoleni, piszą opinie że super karcioszki i giercują aż huczy

A wykopki mówią, że pokoparkowe karty to śmiecie

To wy śmiecie się mylić

#komputery #kartygraficzne #pcmasterrace #takaprawda
Pobierz Atreyu - Sprzedałem ostatnio kilka pokoparkowych kart: głównie 3060Ti i 1660Ti

Wsz...
źródło: comment_1668296355SIe6W8WWDO00nChfJ0RvRJ.jpg
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@amperrowwer: @Atreyu: kwestia tego jak kopała. Jak obniżone napięcie i dobra wentylacja to powinno być git chociaż ogólna żywotność zmniejszona. A jak Janusz robił turbo OC i kopał w kurniku przy 90 stopniach, a wystawił na sprzedaż jak karta zaczęła nie przechodzić testów obciążenia to #!$%@? mu w ucho
@Atreyu: jak pracowały w stailnych i czystych warunkach to są dużo lepsze niż od jakiegoś dzieciaka co raz kopał, raz grał. Jak matka była w domu to mu odkurzacz wylotem pod biurko ustawiała, a jak jej nie było to katował jakieś gry w 4k na max detalach przez 12 godzin bo akurat miała nockę. Sam zajechałem kiedyś kopaniem radka 3990, ale eksperymentowałem sam napędzany chciwością + uczyłem się na błędach. Tak