Wpis z mikrobloga

Mediana długości życia kota z FIP w postaci wysiękowej to 9 dni. Dziś mija nam właśnie 9 dzień leczenia.
Podanie leku nie obyło się bez strat. Zostałem pogryziony i podrapany, ale cieszę się, że ma dużo siły :D

Bawi się dosłownie każdą zabawką, począwszy od reklamówki przez patyczki/kulki/pudełka kartonowe itd.

Zamówiłem jej też tunel, mam nadzieję, że przyjdzie w poniedziałek :D
Nadal nie mamy wyników krwi, ale najprawdopodobniej będą w poniedziałek.

Pozdrawiamy z domku ()
#lilazfip #pokazkota #koty
ClaxKire - Mediana długości życia kota z FIP w postaci wysiękowej to 9 dni. Dziś mija...

źródło: comment_1668290382ohdrudiSU88fhohF4CbuxK.jpg

Pobierz
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ClaxKire: przykre, ale "Zakaźne zapalenie otrzewnej jest niestety nadal chorobą nieuleczalną. W przypadku rozpoznania choroby zalecana jest eutanazja." Znam to uczucie, kiedy zwierzę po podaniu zastrzyku staje się nagle bezwładne, ale nie ma co go męczyć...
@JackDaniels: to już od jakichś trzech lat nieprawda, FIP jest obecnie uleczalną chorobą i to z bardzo wysoką uleczalnością.

@ClaxKire: jeśli kot nie był w złym stanie to powinno być dobrze, większość zgonów jest na początku, gdy kot nie da rady zwalczyć wirusa (GS jedynie zatrzymuje replikację), więc teraz już powinno być z górki. Mój postfipowiec jest już ponad pół roku po leczeniu i wszystko jest w porządku, życzę tego