Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak pokonać niskie poczucie wartości? Np w pracy czuje sie tępy, gorszy od innych, albo mam stres przed ładnymi dziewczynami, bo wydaje mi sie, że nie zasługuje na nie itp.
Jestem po dwudziestce.


---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #636fecbaf457b9087ffb95c5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: zabrzmi prosto, ale trzeba zaakceptować siebie i swoje wady. Nie udawać kogoś kim się nie jest. Jak komuś nie odpowiada to niech spada. Serio, to działa. Jestem po trzydziestce i miałem tak jak Ty dawno temu przez jakiś czas. Teraz mam #!$%@? w to co ktoś o mnie myśli, zachowuję się naturalnie i przez to mam lepsze relacje z ludźmi.
@Sarenka-812: #!$%@? jak nie wyszłaś z matrixa to nie dawaj OPowi takich rad bo jeszcze jebnie samobója, masz go za głupiego?

@AnonimoweMirkoWyznania: OPie jak sam widzisz, musisz mieć fart żeby mieć wysokie poczucie wartości xD

A na serio, wysokie poczucie wartości bierze się z pozytywnych doświadczeń, jak u tej wyżej co tego chyba nie rozumie. Nie miałeś po prostu farta w życiu, i wcześnie musiałeś nie mieć potwierdzenia że jesteś