Wpis z mikrobloga

Cześć,

✨️ Z radością mogę powiedzieć, że Polska Społeczność doczekała się pierwszej polskiej publikacji na temat Spring Boota.
Osobiście zadbałem o to, aby Spring Boot: LiveBook wyróżniał się na tle innych publikacji innowacyjnością. A to co oferuje znacznie bardziej wykracza poza ramy tradycyjnych książek.

✅ Jako punkt pierwszy postawiłem na esencjonalność – LiveBook zawiera najważniejsze rzeczy, które przydadzą się każdemu, kto pracuje ze Spring Bootem. Dążyłem do wyeliminowania niepraktycznych lub rzadko spotykanych mechanik. Zależało, mi, aby odbiec od podejścia, gdzie autorzy książek IT spisywali wszystko w danej tematyce, przez co książki osiągały niebotyczną objętość – praktycznie niemożliwą do przeczytania od deski do deski. W LiveBooku każda strona to konkretny set wiedzy, który z dużym prawdopodobieństwem wykorzystasz. A sama objętość i przystępność sprawia, że można ją przerobić w kilka wieczorów.

✅ Ponadto ta publikacja żyje i jest interaktywna - posiada testy wiedzy po każdym rozdziale, zawiera materiały wideo, zadania do wykonania, pytania rekrutacyjne, lekką formę co przekracza możliwości oferowane przez tradycyjne książki.
Przede wszystkim publikacja jest kierowana do osób, które chcą zacząć pracę ze Spring Bootem. Jest to bardzo solidny, dobrze przemyślany i zaprojektowany wstępniak do tego, aby zacząć pracę z tym frameworkiem. Osoby pracujące na co dzień ze Spring Bootem, będą mogły uporządkować swoją wiedzę.

Po więcej informacji zachęcam do mojego materiału unboxingowego ( ͡ ͜ʖ ͡)

#it #java #devops #programowanie #naukaprogramowania #java #backend #technologia #informatyk #ciekawostki #jvm #byczazagroda #framework #spring #springboot #docker #devops
SoftBull - Cześć, 

✨️ Z radością mogę powiedzieć, że Polska Społeczność doczekała ...
  • 2
@Icouldbeyourmom: Nie opracowywałem wersji elektronicznej. W pierwszej kolejności skupiłem się nad wersją papierową. Jak będzie zainteresowanie wersją elektroniczną i znajdę więcej czasu, to postaram się też wydać ebooka ( ͡~ ͜ʖ ͡°)