Wpis z mikrobloga

#kiciochpyta #audio #bluetooth #muzyka #komputery

Mirki i Mirabele tagów od zasrania dla zasięgu.

Pytanie odnośnie parowania laptopa z głośnikiem bluetooth. Lapek 3.0, głośnik 5.1 bluetooth. Ogólnie wszystko ładnie się łączy, paruje elegancko i ostatni etap gdzie (picrel) wystarczy kliknąć łącze i już powinno działać, po naciśnięciu nie dzieje się nic smutnazaba.jpg
Jak rozwiązać taki problem?

Na szybko ogarnąłem soundwire ale to jest gówniane rozwiązanie bo zależy od jakości sygnału wi-fi i jeszcze przechodzi przez androida więc dźwięk raz jest, a raz chrząszcz brzmi w trzcinie w Szczebrzeszynie, żeby ładnie ująć ten charkot :D
Tak więc biorę od wszystkich drużyn po czysta i czekam na podpowiedzi.
Pobierz pawlos10rs - #kiciochpyta #audio #bluetooth #muzyka #komputery

Mirki i Mirabele ta...
źródło: comment_16682749258PgllIUjpkHSWuMnDk2P10.jpg
  • 15
@L3gion: "dziwne, u mnie działa" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z telefonem też wszystko git, normalnie od razu idzie dźwięk przez BT, a z lapkiem się połączy ale nie potrafię wymusić wysłania dźwięku po BT :( Poczekam na jakieś tęgie głowy, może jest jakiś dedykowany program albo inne rozwiązanie tego problemu.
Poczekam na jakieś tęgie głowy, może jest jakiś dedykowany program albo inne rozwiązanie tego problemu.


@pawlos10rs: Ale ja ci podałem rozwiązanie, system operacyjny który bez problemu ogarnia współczesne standardy.
@L3gion: no tak, tylko z przeinstalowaniami systemu zawsze wiążą się ciekawe doświadczenia, że może i działa to co chciałeś ale nagle kończy swój żywot 15 innych rzeczy i co mi wtedy poradzisz? XD Aktualizacja do win10 to naprawdę ostateczność.
ale nagle kończy swój żywot 15 innych rzeczy i co mi wtedy poradzisz?


@pawlos10rs: O ile nie korzystasz codziennie z Office'a 2003 a twój komputer ma Pentium 4 pod maskę to nie wiem o jakie rzeczy się boisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale ok, ciut nie kumam po co tak bardzo chcesz przejść do tego "Słuchaj muzyki". Po sparowaniu głośnika nie masz zwyczajnie nowego urządzenia do odtwarzania
@L3gion: no właśnie nie i w tym problem, na elektrodzie jest podobny temat i tam ktoś właśnie poradził "odnajdź urządzenie w tych do odtwarzania dźwięku i je włącz" xDD Gdybym je miał to bym sobie włączył