Wpis z mikrobloga

Już jutro ostatni odcinek serialu #thewalkingdead serial miał swoje zloty i upadki ale jednak szkoda... Debiut Nigena zaskoczenie z "okiem" Glena przemiana Ricka,Carla i całej paczki ehh ( ͡° ʖ̯ ͡°) są seriale poboczne będą 3 Spin-Offy ale to już nie to samo co trzymająca się razem i budująca przez tyle lat więzi rodzina #seriale
Pobierz
źródło: comment_1668247064b2QiaEfn83FfNa5f2pZS8C.jpg
  • 33
@Januszko: Szkoda ze tak szybko zapowiedzieli Spin offy ze Rick zyje ze inni też będą musieli przeżyć no bo są nawet w tytule seriali i psuje to napięcie ze na koniec serialu główne postacie nie dostaną zakończenia tylko sie rozjadą po świecie
@ChwilowaZielonka: Klimat rodziny to czułem do etapu wojny z Neganem. Potem wszystko się rozwaliło. Wg mnie grupie od dawna brakuje przywództwa, jakie dawała postać Ricka. W serialu przez wiele sezonów bez skrupułów zabijali postacie, które miały świetna historie, osobowość i mogły się jeszcze lepiej rozwinąć. Dziś tych uśmierconych postaci brakuje, za to jest cała masa randomów, którym włos z głowy nie spada. Te dialogi są nudne, historie są nudne. Walki są
@localoca: Pamiętam jak Carl powiedział Rickowi gdy trafili do Aleksandrii ze ci ludzie są słabi zresztą to pokazuje jaka główna Ekipa była op Deryl kiedyś powiedział ze najsilniejsi byli w małej grupie i to prawda jak w dosłownie 4 osoby rozwalili całe miasto w kilka osób przejeło więzienie co było podobno niewykonalne jak przewyższali wszystkich w Aleksandrii i odrazu po przybyciu objęte ważne stanowiska a im grupa stała się większa tym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ChwilowaZielonka: no słabsze jednostki ciągnęły ich w dół, na początku w Aleksandrii było dużo osób bez żadnego doświadczenia w walce (tak naprawde większość), no ale mieli namiastkę cywilizacji i społeczeństwa.
@zbigniew23: Przypominało mi to farmę z drugiego sezonu gdzie udawali ze zagrozenie ich nie dotyczy myśleli ze brama wytrzyma z tego co pamiętam 80 lat a na zwiady mieli kilku ludzi nawet na wieży strażniczej nikt nie stał :D powinni budować cywilizacje i przy okazji się szkolić a do tego musiał zmusić ich Rick
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ChwilowaZielonka: farma była za duża i ciężko by było ja bronic jak by przyszła horda zombie. Budowa takich ogrodzeń jak w Aleksandrii trwała by bardzo długo... Najlepsze było więzienie tak naprawdę.... tylko trzeba było lepiej wzmocnić ogrodzenia.
@ChwilowaZielonka: Szkoda, że tak fajny komiks doczekał się tak słabego serialu. Męczyłem się już praktycznie od 2 sezonu (a bardzo lubię tematykę zombie), kilka razy przerywałem i wracałem w nadziei na poprawę, ale od kilku lat w ogóle już nie oglądam.