Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siemanko Mordeczki, od Jakis 3-4 lat jestem w związku do którego nigdy nie byłem przekonany i chyba tkwię w nim z racji swojego wieku lvl36 ona lvl29. Typowo z przyzwyczajenia. Nigdy nie było między nami Jakis wystrzałów miłości, uniesień, obietnic i deklaracji. Różowa z tego powodu strasznie się denerwuje itd. Jej zależy bardziej niż mi. Generalnie przez ten związek nie jestem szczęśliwy i mimo wieku nie myśle o dzieciach czy oświadczynach. Jakoś od miesiąca mamy w januszeksie nowa pracownice lvl27, która jest typowa 10. Ciało, buzia, wysoka, nie głupia, potrafi się ubrać, generalnie jest kosa. Nie ukrywam, ze wzroku nie mogę od niej oderwać. Ostatnio w jakiejś zwykłej rozmowie rzuciła, ze nie ma zbyt wielu znajomych wiec ja rzuciłem, ze jak się bardzo nudzi to niech się odzywa, wyjdziemy na kawę. Dodam, ze ona również jest w związku ale jak to wypaliła przy jakiejś rozmowie - chyba bliżej końca. No i dzień po mojej propozycji dostałem smsa czy mam
Wolna sobotę, i czy nam ochotę ja spędzić razem. Iść czy nie iść? W brzuchu czuje dziwne podniecenie i ekscytacje.
Ta dziewczyna śni mi się po nocach. Nawet ostatnio przy seksie z moja partnerka myślałem o tej nowej…
Iść po kryjomu i zobaczyć co wyjdzie czy najpierw uporządkować poprzedni związek?

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #636f3d4097a0cae9d23e22f2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 33
@AnonimoweMirkoWyznania zostaw obecna lochę a potem idź na jakiekolwiek spotkania. Inna kolejność czyni Cie typowa p0lką z charakteru.

Ps. Jest pewne prawdopodobienstwo że nawet jak zwiazesz się z tą nową loszką i za kilka lat jak spotkasz kolejna loszke to będziesz tak samo jak teraz racjonalizował sobie rozstanie i nagle się okaże że nigdy nie było między wami fajerwerków.
PodgnityJegomość: Z mojego doświadczenia i obserwacji przewiduję, możliwy scenariusz: Ty wybolcujesz się być może fajnie. Piszę "być może", bo laski 10/10 często w łóżku nie muszą się starać bo facet nadrabia. Może ta jest inna. Po jakimś czasie tak czy siak Ci spowszednieje. Ona w nowym związku będzie korzystać z Twojej fascynacji i zangażowania czyli fajnego sexu, sponsorowania wyjazdów etc. a po jakimś czasie też jej spowszednieje jak obecny związek...

Warto
Jakoś od miesiąca mamy w januszeksie nowa pracownice lvl27, która jest typowa 10. Ciało, buzia, wysoka, nie głupia, potrafi się ubrać, generalnie jest kosa.


@AnonimoweMirkoWyznania: pracujesz w agencji modelek czy masz problemy ze wzrokiem bajciarzu ?